Jump to content

Reclamatie Cocolino.


goldenplate

Recommended Posts

Nick: [GLOBAL] - Cluchy.

Adminul reclamat: cocolino

Dovada: https://imgur.com/a/6hiIo4p

Explicatie: nu vreau sa adaug multe , nu vreau sa ocup timpul ownerului aiurea , deci , joc pe sv de ceva timp (cam 30-40 min pe zi) , pe server , nu stiu daca stiti dar sunt o multime de codati , cu tot felul de hack-uri. Ei bine , acum 20 de minute erau 3 pe sv , si hop , intra si cocolino . 2 dintre ei au iesit , iar 1 a ramas la tero. Puteti vedea mai sus ,m am pus spec si  impreuna cu inca un player , Marian (si el tot la spec era) am inceput sa spamam chat ul adminilor (aveti in dovada). Acesta , adminul nostru model , cocolino , nu a dat nici macar un semn ca ar fi implicat la ajutarea serverul-ui si din contra (nu mai gasesc unde e scris in consola), adminul nostru cocolino trece la Tero , echipa unde se afla si codatul.

Va salut si sper sa luati masuri , e stricator la cer , si va mai mirati de ce nu intra multa lume pe sv.  ❤️

Edited by goldenplate
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, goldenplate said:

Nick: [GLOBAL] - Cluchy.

Adminul reclamat: cocolino

Dovada: https://imgur.com/a/6hiIo4p

Explicatie: nu vreau sa adaug multe , nu vreau sa ocup timpul ownerului aiurea , deci , joc pe sv de ceva timp (cam 30-40 min pe zi) , pe server , nu stiu daca stiti dar sunt o multime de codati , cu tot felul de hack-uri. Ei bine , acum 20 erau 3 pe sv , si hop , intra si cocolino . 2 dintre ei au iesit , iar 1 a ramas la tero. Puteti vedea mai sus ,m am pus spec si  impreuna cu inca un player , Marian (si el tot la spec era) am inceput sa spamam chat ul adminilor (aveti in dovada). Acesta , adminul nostru model , cocolino , nu a dat nici macar un semn ca ar fi implicat la ajutarea serverul-ui si din contra (nu mai gasesc unde e scris in consola), adminul nostru cocolino trece la Tero , echipa unde se afla si codatul.

Va salut si sper sa luati masuri , e stricator la cer , si va mai mirati de ce nu intra multa lume pe sv.  ❤️

Uite cum sta treaba ,cocolinu ii un admin foarte bun.Cred ca stie destul de bine sa isi faca treaba.

Reclamatie care nu isi avea rostul !

De cate ori te prind pe server ,de atatea ori iti iei comanda de PIKA..Dai drumul pe alt server si joaca cu aim.Mai si nesimtirea sa faci reclamatie!.
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...