Jump to content

Cerere admin pLanTa l ACCEPTAT


havana

Recommended Posts

* Nick : pLanTa
* Steam ID (cifre) / YahooID / Skype / Email : STEAM_0:0:103238388 / junky_rf@yahoo.com
* Varsta : 19
* Link GT cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/pLanTa/89.34.25.31:27015/
* Motivul cererii de admin : Exista perioade ale zilei cand nu sunt admini si intra codati. Mai ales, cand e serverul full si intra un codat da urat si e pacat sa nu se distreze lumea, mai ales cand suntem multi.
* Ai citit regulamentul ? : Da.

P.S. Am mai fost admin pe RESPAWN cand a deschis Denisa server-ul, ajunsesem co-owner / veteran si am mai fost o data cand se ocupa Skadi.

Prima data a fost demult nu mai tin minte motivul remove-ului, dar a doua oara nu mai juca absolut pe server si nu puteam sta degeaba pe server. Totusi, m-am interesat periodic de soarta server-ului si i-am spus si lui Skadi ca pot ajuta cu orice. La momentul acela, doar eu si cu varul meu eram admini activi pe server.

Acum, am vazut ca server-ul este aproximativ ca pe vremuri si de dragul acelor timpuri doresc sa ma implic din nou pe aceasta comunitate. A fost prima comunitate pe care am jucat de mic copil.

Multumesc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...