Jump to content

Cerere admin miliTaru' I Acceptat


miliTaru'

Recommended Posts

* Nick : miliTaru'
* Steam ID (cifre) / YahooID / Skype / Email :  STEAM_0:0:78260444
* Varsta : 24
* Link GT cu orele jucate : https://www.gametracker.com/player/miliTaru'/RESPAWN.RANGFORT.RO:27015/
* Cate timp poti juca ? : 3-4 ore/zi
* Motivul cererii de admin : Joc mai mult noaptea si am observat ca de regula nu sunt foarte multi admini online, iar playerii isi fac de cap, in sensul ca se injura sau nu au un comportament civilizat. M-am reapucat recent de counter-strike si chiar imi place serverul asta, motiv pentru care vreau sa ajut la buna desfasurare a jocului. Asa cum am precizat anterior, m-am reapucat recent, motiv pentru care nu am foarte multe ore jucate, dar in medie, joc 3-4 ore/zi. Nu am venit aici sa mint: muncesc si probabil vor fi zile cand nu voi putea sta 4 ore, dar totusi, consider ca sunt destul de mult activ pe sv. Precizez ca am mai avut admin si pe alte servere, iar la un moment dat, am si detinut un server. Consider ca in orice parte a zilei trebe sa fie cel putin un admin on, de asta si vreau sa obtin "statutul" asta. Avand in vedere ca nu am mai fost activ pe jocul asta de cativa ani buni, poate am ramas putin in urma cu unele chestii, dar voi invata. Va salut 
* Ai citit regulamentul ? : Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...