Jump to content

Plugin-Duel Lama


WiNdOwS^_^

Recommended Posts

!###! Titlu: Plugin-Duel Lama
# Descriere: La sfarsit de runda cand au ramas doar cate un jucator din 2 echipe puteti cere de la el un duel lame. Nu e nevoie sa cereti in chat lama, este de ajuns sa daicu lama de 3 ori de perete, iar inamicul va alege daca vrea sa nu .
# Download:  Spoiler
# Nume: Duel Lama
# Versiunea: 1.x
# Instalare: Extrageti arhiva undeva in calculatorul vostru. Vor rezulta 2 foldere, in fiecare aflandu-se cate un fisier .

Copiati fisierul automatic_knife_duel.amxx in "/cstrike/addons/amxmodx/plugins/"

Copiati fisierul automatic_knife_duel.sma in "/cstrike/addons/amxmodx/scripting/"
Deschideti plugins.ini din "/cstrike/addons/amdmodx/configs/" si adaugati linia: automatic_knife_duel.amxx

Edited by WiNdOwS^_^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mai omule , ai search .

Este al 5-lea topic repostat de tine . Inainte sa deschizi un topic asigurate ca respectivul subiect nu a mai fost postat , deja !

 

Citeste regulamentul

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze a fost vina mea.!!! dar sa stii ca am citit regulametu..! defapt am citit toate regulamentele.~~!! Scuze pentru comportamentul meu.!!

Edited by WiNdOwS^_^
Link to comment
Share on other sites

Da mai am citit regulamentul i.am dat si like m-am uitat si asta da e la fel dar celelalte au alte versiuni.!!

Si m-am mai uitat si sunt o suma repetate nu doar eu am repetat.!!..Ok de acuma incolo numai repostez dar daca sunt alte versiuni merge.. ;)

de cat sa scoti ochii si sa zici ca nu doar tu ai facut x lucru , mai bine bagi capul in pamant si sa recunosti ca ai gresit .

 

On : poti face si daca sunt mai multi playeri . Adaugati un : j2+1 la primul init din sma care ia valori .

Edited by th3#afk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...