Jump to content

Cerere designer Messi


Messiii

Recommended Posts

Nume : Silviu Gabriel
Nick : Messi
Vârstă : 16
Motiv : Îmi place foarte mult această comunitate din toate punctele de vedere, îmi place foarte mult să lucrez în PS și cred că aș fi un ajutor pentru echipa designerilor.
Adresa de contact : fox.silvix - yahoo / silvix57 - skype / bb770 - steam .
Timp alocat forumului : 2-4 ore.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 2 Ani

De ce te-am alege pe tine ? :  Nu știu de ce m-ați alege, asta știți doar voi.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Îmi doresc designer deoarece după cum am spus și mai sus îmi place această comunitate, joc pe un server din această comunitate, îmi place cum lucreză desginerii și am zis să mă implic și mai mult decât să dețin un amărât de admin pe un server.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/42319-portofoliu-messi/ Am doar 3 sau 4 creații on la portofoliu însă pe viitor promit să fiu mult mai activ și să postez mult mai multe creații.Sunt sceptic că-mi ve-ți acorda o șansă de a face parta din Designerii acestei comunități! Mulțumesc.

Link to comment
Share on other sites

Esti banned.

In caz ca o sa ai din nou Member, in loc de banned, te astept cu o noua cerere de designer.

Edited by Rezolution
blabla decide daca iti dau RESPINS sau ACCEPTAT.
Link to comment
Share on other sites

Respins.

 

A fost banat pentru conturi multiple si limbaj vulgar.

 

O persoana care injura toata comunitatea de pe un cont, si de pe alt cont isi raspunde singur "abtine-te copile" nu poate fi o persoana demna de un grad.

 

Closed.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...