Jump to content

Cerere Design! | ACCEPTAT


HarveySpecter

Recommended Posts

Nume : Kosti
Nick : Harvey!
Vârstă : 19
Motiv :Să ajut la dezvoltarea sectiunii Design. Dar și Comunitatea în întregime.
Adresa de contact : smith.kosti@yahoo.com
Timp alocat forumului : acum cât e vară 
stau foarte mult , mai toata ziua sunt pe forum.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : am lucrat cândva... am fost si Design. Acum m-am apucat iar, ca îmi place. 

De ce te-am alege pe tine ? :  Alegeți voi,n-are rost să dau motiv.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Am scris mai sus.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/18869-portofoliu-harvey/

Link to comment
Share on other sites

Mie unul îmi place cum lucrezi . # Pro de la mine ;) .

Cu toții merităm o șansă .

 

# Doar Designerii au voie sa dea PRO sau CONTRA. Atunci cand votati , sunteti obligati sa va argumentati votul

 

ON: Sa zicem PRO,daca vei primi gradul de designer,urmareste cateva tutoriale de blur si text pana iti creezi propriul stil!

Link to comment
Share on other sites

Pro.

 

Ce ar fi de comentat ca mai noi peste tot trebe sa comentezi ca daca nu o faci toata lumea se uita urat la tine , si arata cu degetu da mnoah .... Ba daca nu mai pui text pe lucrari o sa arate mai bine , rezumate la text alb sau negru , pune in tot deauna border pe lucrari ....

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt de-acord. Postai la cereri fara ca macar sa ai permisiunea de a posta. Te-a avertizat un Designer, tu tot ai continuat sa postezi nebagand in seama ceea ce ti-a spus designerul. Daca erai " pregatit " pentru asa ceva, mai citeai si cateva reguli .

 

A fi designer nu inseamna doar sa te pricepi in PS / AE / s.a.m.d . Contra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mai lucreaza la text si acum in calitate de designer, te rog sa dai un ochi si peste regulament. Sper sa iei in serios acest grad si sa te ocupi de cereri.

 

# Acceptat.

Welcome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...