Jump to content

:-??


iNsideR127

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nick-ul personal : Klu
Nick-ul adminului reclamat : TTT (asa avea numele)
Motiv : Injurii si kick
Dovezi care să susţină cele zise de tine: [print/ demo]  http://i.imgur.com/mzb29v5.png

 

Sa dau si o mica explicatie:

Intra pe server si zice in chat ca doar mid ca eram inca la warmup, iar eu ii fac degeaba mid daca tu stai tunel, si de acolo a inceput el sa ma injure ca nu stiu ce, ca ii zic eu cum sa joace, si ma face prost si nu mai stiu cum,

I-am zis doar atat "esti prea prost dnd" la care el imi da kick, era prezent si StefanBv care poate sa confirme cele spuse mai sus, ss-ul este facut de el caci eu miam dat quit.

Edited by Klu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nick-ul personal : Klu

Nick-ul adminului reclamat : TTT (asa avea numele)

Motiv : Injurii si kick

Dovezi care să susţină cele zise de tine: [print/ demo]  http://i.imgur.com/mzb29v5.png

 

Sa dau si o mica explicatie:

Intra pe server si zice in chat ca doar mid ca eram inca la warmup, iar eu ii fac degeaba mid daca tu stai tunel, si de acolo a inceput el sa ma injure ca nu stiu ce, ca ii zic eu cum sa joace, si ma face prost si nu mai stiu cum,

I-am zis doar atat "esti prea prost dnd" la care el imi da kick, era prezent si StefanBv care poate sa confirme cele spuse mai sus, ss-ul este facut de el caci eu miam dat quit.

 

Rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

El posteaza numai ce vrea,uita-te in logo-uri rose ca n-a fost asa.Era spre sfarsitul unei runde si eram cu he-ul in mana si l-am aruncat din greseala ,el a murit,mi-am cerut scz.La inceperea urmatoarei runde imi zice ca vrei sa-i zic lui rose?L-am sfatuit sa se calmeze,tot n-a incetat si ulterior "i-am zis ca-l dau afara" insemnand kick.Dar ii observ pe multi playeri  ca vor sa caute nod in papura si-s cam plini de ei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...