Jump to content

[Plugin-RF] Advanced Gag


floc3@

Recommended Posts

Am scris in sfarsit un gag care sa funtioneze. Stiu ca foarte multa lume cauta porcaria asta si ca nu se gaseste nicaieri, mai toate gagurile au o problema sau alta.

Pluginul e bazat pe pluginul Advanced Bans, nu aveti nevoie de el ca sa ruleze, doar spun asta ca sa nu apara eventual comentatori care sa sublinieze acest fapt. Am luat advanced bans si l-am transformat in gag.

 

Comenzi:

amx_gag [nume] [minute] "[motiv]"

amx_ungag [nume]

amx_gaglist

 

Pluginul suporta gaguri permanente desi nu recomand asa ceva. De asemenea suporta ungag "offline" adica jucatorul nu trebuie sa fie online ca sa i se scoata gagul.

Toate gagurile sunt stocate intr-un fisier bz_gags.txt in folderul "data".

Gagurile raman si dupa changemap, si dupa changename, sunt si pe nume si pe IP.

 

Sursa nu este publica, cine are incredere sa-l ia, cine nu, nu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

daca tot nu postezi sursa, sa nu aibe reclama referitor la serverul tau, la altul sau sa nu aiba reclama referitoare la numele tau (cine la creat) de exp am luat un plugin beta 100% functional pikav6 care cand dateai pika spunea ca pikav6 by... destroy ... intelegi? si nu mi se pare mare chestie cu sursa, daca faceai un plugin ce nu se bazeaza pe alte pluginuri, ziceam..va frate ai dreptate sa nu pui sursa, dar asta poate face orcine(orcine care stie un pic scripting, nu mult, dar de baza), si eu pot face asta, ii schimbi numele, comanda amx_ban cu amx_gag si ii dai functia de gag, normal ca nu e chear asa, dar am dat exp si cum a avut si luxxor incredere sa puna sursa de la pluginul lui faimos, pentru ca este unic si creeat de el si inca 3 sau 4 deasta are incredere, sa nu deviem de la subiect, nu zic ca nu e bun dar totusi fara sursa la asemenea plugin editat nu creat, crezi ca sunt altii plagiatori ca i-ti editeaza pluginul si se trec ei autori, dar tu ce ai facut? nu tot un edit de la un bun plugin facut de unul foarte destept, trebuie sa te obisnuiesti si cu criticile, astai viata, toti scripterii au fost chear si injurati, crticati, dar daca vrei sa te apuci sa faci un plugin bun, te sfatuiesc safaci,sa ceri ajutorul mai precis de la alti scripteri si sa faceti impreuna un nou plugin aparut,dar am cam deviat muuult.de la subiect, e bun pluginul dar nu ar strica sa pui si sursa, si daca voi vedea vreodata acest plugin, si nu voi vedea numele tau, voi cauta unde apublicat acea persoana si ii voi spune cnei autorudefapt, fati cont. aici https://github.comsi pune sursa pe site in contul tau de pe site si pune linkul de la sursa aici sa vedem cine te va copia

 

Edit: Scuzati greselile de ortografie dar am fost pe telefonul mobil si scriu mai greu

Edited by @LeX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...