Jump to content

Tt eSPORTS by Thermaltake Shock


King !

Recommended Posts

Tt eSPORTS by Thermaltake Shock 


Tt-eSPORTS-by-Thermaltake-Shock1.jpg


 


Eu le-am numit castile lui Hercules! Sunt mari, grele, daca folosesti cablul pe post de maner, se transfroma in buzdugan, si mai ales se aud al dracu’ de bine. In aria lor de pret, pana in 160 de RON, sunt cea mai buna recomandare pe care o pot face fara sa clipesc. Se aud bine, cel mai mic zgomot fiind redat de difuzoare, asta pentru ca au sensibilitate de 114 dB si o frecventa de raspuns de 20Hz-20kHz. (am stat si am cautat). Microfonul este absolut genial, fiind folosit de subsemnatul chiar in cateva live-stream-uri, si mai mult, vin si cu tehnologie Noise-canceling. Materialele sunt si ele de cea mai buna calitate, iar telecomanda de pe fir, cu toate ca am trecut cu scaunul peste ea, nu a patit nimic. Neajunsuri? Castile lui Hercules! Iti trebuie un craniu solid pentru a tine pe el asemenea casti. Sunt destul de grele si incomode pentru cei obisnuiti cu o pereche de casti mai “firava��?. Necesita o perioada de acomodare, dar dupa ce ai trecut de ea, sunt cele mai bune casti pe care le-ai avut pana in 200 de Ron! (sunt chiar mai bune decat unele de 400 de Ron!)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...