Jump to content

Creatii Adii


Ashura

Recommended Posts

Mno sigur sunt facut de tine , adica intreb ? Ca pana cum nu vad si eu una cu text :)

Nu am psd, zana mea, nu pastrez psd la niste rahaturi de avatare, oricum, ai vreo dovada ca am facut RIP? arata-mi te rog unde ai vazut tu avatarul ala, si cu acel "text" de care tot zici.

 

Eu nu-l cunosc , nush cine drq e , asa ca psd... la toate care le-ai postat recent

Sunt Mos Craciun, "frumos in New York!"

 

atunci imi poti spune de ce in coltu din dreapta e un text acolo ? 

Asa e stock-ul baby.

Cand imi arati unde ai vazut acel avatar, eu o sa-l refac inca o data special pentru tine, si o sa-ti dau psd.

Link to comment
Share on other sites

 

Nu am psd, zana mea, nu pastrez psd la niste rahaturi de avatare, oricum, ai vreo dovada ca am facut RIP? arata-mi te rog unde ai vazut tu avatarul ala, si cu acel "text" de care tot zici.

Asa e stock-ul baby.

Cand imi arati unde ai vazut acel avatar, eu o sa-l refac inca o data special pentru tine, si o sa-ti dau psd.

#Eu zic sa lasi fitele ca nu ma impresionezi. Si numai fii tare in gura .

 

Link to comment
Share on other sites

Uite we, astea le-am facut acum, special pentru tine, cu psd.. frumos, elegant.

 

image.png  22_psd.png  image.png  image.png  image.png

 

                                                        PSD                                    PSD                                      PSD                                     PSD                                         PSD

 

P.s.: Nu vreau sa impresionez un ratat ca tine... sorry :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Uite we, astea le-am facut acum, special pentru tine, cu psd.. frumos, elegant.

 

image.png  22_psd.png  image.png  image.png  image.png

 

                                                        PSD                                    PSD                                      PSD                                     PSD                                         PSD

 

P.s.: Nu vreau sa impresionez un ratat ca tine... sorry :(

 

Atunci nu vad de ce ai mai stai pe aici , pa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...