Jump to content

Problema INSTALARE!


Mortal Kombat # SCORPION

Recommended Posts

Eu , nu cred ca conteaza daca i dau/sau nu i dau rr la pc + nu il mai am , doar ca program.

incearca cum am zis eu , si vezi daca merge sau nu 

daca nu ai instalat da rr la pc

Edited by Batranu Bumi
Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg ceva cum sa dezinstaleg chrome daca nu am chrome , daca il instalez imi da imi da eroare cum am pus link si mai sus

 

tie iti zice ceva de minimul de hardware , stii cumva ce ar insemna asta?

 

Ma refer ai ceva gen ram putin etc?

Link to comment
Share on other sites

Dar acum 3 zile a mers ok , da....... am 1 GB Ram

 

Salut din nou , 

 

Din pacate imi oferi prea putine informatii si nu mi pot da seama ce are pc ul tau de nu mai doreste sa utilizeze chrome . 

Ai zis ca a mers ok ,  l ai dezinstalat dintr un motiv . Ai sters registrii de la windows dupa ce ai dat dezinstall ? 

Cand ai incercat din nou , inainte de failed , ce eroare ti a dat? Ce versiune de windows ai cat si ce versiune de chrome incerci sa instalezi?

Link to comment
Share on other sites

Te rog sa urmaresti pasii de aici. (AICI)

Cu respect, RazvanxD

 

@razvan : degeaba bro , ca el nu scrie ce numar de eroare i a dat , daca a primit vreunul . Iar faza cu antivirus : eu unul nu mai folosesc antivirus de vreo 5 ani , licenta pe firewall .

Link to comment
Share on other sites

Salut stiu eu ce problema ai aceasi problema am avut-o si eu faza este ca nu mai poti instala chrome pe windows xp deoarece acuma este upgradat eu mi-am si reinstalat windowsul si nu merge doar daca ai xp si 2GB si eu am 1 GB , de obicei nu mai merge pe xp de vreo 5-6 luni decat daca instalezi un program care iti da sa instalezi si alt program iti recomand mozila asta il folosesc acuma si merge bine!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1-Eroarea. Poza

2-PC  Poza  

3-Versiune Chrome 1.3.28.15

 

Nu are legatura cu windows-ul pt ca am incercat si pe windows 7 si nu a mers nici acolo.

A pai e clar dc nu merge si normal ca are legatura cu procesorul la eroare iti da minimum hardware si eu am 1,79 GHz si nu-mi mai merge tu ai 1,20 GHz si vrei sa-ti mearga? Iti recomand sa gasesti un program eu in trecut am instalat (cum se numea) cyberlink powerdirection pentru editat si mi-a instalat si chrome automat dar la unele iti da eroare incearca sa bagi cyberlink 9 sau 12 si sa vezi daca-ti pune chrome automat dupa le poti scoate oricum!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...