Jump to content

[ Portofoliu ] jamaiCAN1


jamaiCAN. @ RF

Recommended Posts

Bravo Jamaican de fiecare data ma uimesti cu lucrarile tale cum a zis si laurentziu esti numarul unu in design.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jamaicane imi place cum ai evoluat si de descuri bine avatare , semnaturi si sa schimbi culorile in unele cazuri aplici bine setarile ...

-Dar stii ce , de ce nu lasi tu astea de o partea , pentru ca astea toti putem sa le facem dupa 1-2 luni ..

-Pentru ca esti ambitios si am vazut asta treci la pragul  AE , Bannere , Wallpapper , render stiu ca o sa te descurci si cine stie  poate o sa faci bani din asta ;) Bafta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jamaicane imi place cum ai evoluat si de descuri bine avatare , semnaturi si sa schimbi culorile in unele cazuri aplici bine setarile ...

-Dar stii ce , de ce nu lasi tu astea de o partea , pentru ca astea toti putem sa le facem dupa 1-2 luni ..

-Pentru ca esti ambitios si am vazut asta treci la pragul  AE , Bannere , Wallpapper , render stiu ca o sa te descurci si cine stie  poate o sa faci bani din asta ;) Bafta

Multumesc de sfat,dar man eu nu am timp de ele .Eu le fac din placere,cand ma plictisesc,atata tot.Daca era sa imi bat capul cu ele,invatam in toate domeniile,AE,C4D etc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...