Jump to content

Cerere Designer


havana

Recommended Posts

Nume : Eduard-Andrei
Nick : JacKSoN
Vârstă : 15 (adevarata mea varsta)
Motiv : Imi place sa lucrez in photoshop si sa ajut.
Adresa de contact : junky_rf@yahoo.com  (Yahoo)
Timp alocat forumului: In fiecare zi verific forumul in intregime in scop caritativ.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : Nu mai tin minte, sincer, am lucrat si acum un an tot pe aceasta comunitate, dar am mai luat si o pauza, ma-m mai reapucat acum 1 luna, 2 maxim intens asa si am progresat fata de anul trecut.

De ce te-am alege pe tine ?: Nu vreau sa ma laud, dar la scoala sunt printre cei mai isteti copii, scriu corect din punct de vedere gramatical, sunt ascultator si intelegator. Am o imaginatie bogata, accept orice critica/sfat la orice imi apartine si nu sunt deloc pretentios.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Doresc designer deoarece imi place sa lucrez in photoshop si orice tine de creativitate. Eu zic ca ma pricep, am mai lucrat si pe alte multe comunitati, dar m-am lamurit ca RangFort este cea mai matura comunitate si cea mai avansata in sisteme, sa zic asa. Eu, de asemenea, ma descurc foarte bine cu forumul, si imi va fi foarte usor sa ma ocup de concursuri (Battle, AOTW, SOTW etc.) Recunosc ca am mai avut antecedente pe aceasta comunitate, mi s-a zis ca sunt mincinos, dar au trecut, cu totii ne-am schimbat si sper sa ma reintegrez din nou in forta. Sper sa luati o decizie corecta, care nu deranjeaza, favorizeaza pe nimeni. Va doresc un joc placut in continuare si o duminica dupa-amiaza pe placul vostru, va salut.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/37347-portofoliu-jackson/

Link to comment
Share on other sites

PRO, aici vreau sa fac o paranteza... de ce nu am dat ''PRO'' si la Divine ? Pentru ca el mai are mult de invatat cu textul, blur-ul, redimensionarea stock-ului, creearea unui border. Cat despre tine, la unele e frumos blur-ul, te descurci cat de cat si la text, si la border, efecte. Deci eu sunt pro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...