Jump to content

Cerere Designer


Kyliejenner

Recommended Posts

Nume : Justin 

Nick : Kyliejenner 

Vârstă : 16

Motiv : Vreau sa va ajut in acest domeniu .

Adresa de contact : cs1_rangfort@yahoo.com

Timp alocat forumului : 1-2 ore

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 3 ani 

De ce te-am alege pe tine ? : Asta sa imi spuneti voi .

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Vreau sa ajut comunitatea pe cat posibil , altceva nu am ce argumenta .


 

Link to comment
Share on other sites

Contra . De ce ? Imi vorbesti in engleza prin PM si ma iei cu iti fac un video nu am PSD de la semnaturi . Tu te minti frate aici ...nu pe mine..ca nu mi-e greu sa-ti dau lock la portofoliu . In orice caz , ca tot vorbesti fluent romana tot vreau acel PSD de la avatarul cu Iron Man . Nu vreau astfel de persoane parsive , cu interes .  Apropo , daca mai postai si tu vreo 3-4 zile da...Dar nu am chef de tine cu un portofoliu in 5 min . Ca ma uitam ca tu mi-ai zis ca termini o semnatura si ai postat vreo 4-5 . esti fals omule . vor descoperi si ceilalti . Cu respect , DREAMS. EDIT : Am si un PM in care se dovedesc ca lucrarile tale sunt RIP. 


Edited by DREAMS. ;
Link to comment
Share on other sites

 

Contra . De ce ? Imi vorbesti in engleza prin PM si ma iei cu iti fac un video nu am PSD de la semnaturi . Tu te minti frate aici ...nu pe mine..ca nu mi-e greu sa-ti dau lock la portofoliu . In orice caz , ca tot vorbesti fluent romana tot vreau acel PSD de la avatarul cu Iron Man . Nu vreau astfel de persoane parsive , cu interes .  Apropo , daca mai postai si tu vreo 3-4 zile da...Dar nu am chef de tine cu un portofoliu in 5 min . Ca ma uitam ca tu mi-ai zis ca termini o semnatura si ai postat vreo 4-5 . esti fals omule . vor descoperi si ceilalti . Cu respect , DREAMS. 

 

YOU SAID I HAVE 5 HOURS TO A PROVE MY WORK AND I'M WORKING I DON'T KNOW WHY YOU ARE NOT BELIEVE ME YOU MAKE ME SO ANGER FORM YOU, YOU DISRESPECTING ME JUST GIVE ME HOURS TO MAKE NEW AVATARS AND SIGNATURES WHY YOU NOT, AND I WILL SEND THE F***KING "PSD" JUST GIVE ME SOMETIME 

 

AND SORRY FOR THE "LBJ" BUT HE MAKE ME A LOT ANGER FROM HIM AND HE STRESS ME AT THE SAME TIME I TOLD I WILL SHOW YOU HE TELL ME YOU HAVE 24 DE ORE I GO TO PM HIM HE SAID YOU HAVE 5 HOURS, I NEED TIME I'M WORKING IN NEW AVATARS AND CHOOSE YOUR STYLE AND ANYTHING YOU WANT AND I WILL SHOW YOU THE IRON MAN PSD ! JUST KEEP ME ALONE, SINCE I ENTER HE ASK AND IF YOU ARE WEAK IN THE DESIGNER GO LEARN FOR YOUTUBE TUTORIAL THERE ARE MORE GO AND WATCH.

 

EDIT:OK OK OPEN MY PORTOFOLIU OR WHERE WOULD YOU LIKE TO SHOW EVERY STEP, STEP BY STEP HOW I DO THEM

Edited by Kyliejenner
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...