Jump to content

Cerere LLG | RESPINS


llg

Recommended Posts

Model cerere:
Nume : Dan Antal
Nick : LLG
Vârstă : 20
Motiv : Doresc editarea topic`urilor care includ comentarii care nu îsi au rostul :)
Adresa de contact : antaldanut95@gmail.com
Timp alocat forumului : 2-3h pe zi

Ce secţiuni doreşti să moderezi? În principal cel de furien, cel clasic
De ce ai ales aceste sectiuni? În primul rand am grad pe serverul respectiv
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? În primul rând comunitatea se bucură de un număr impresionant de useri
Ai mai moderat pe IPB? Nu, însă prin repede
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Momentul în care un user adaugă comentarii inutile/nefolositoare în anumite post-uri în mod repetat
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Momentul în care un user adaugă doua mesaje consecutive în un topic
Ce înseamnă "Warez"? Sancțiune acordata unui user care recomanda/practica pirateria
Ce înseamnă "NSFW"? Interzis minorilor 18+
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Păi post hunt = comentarii inutile repetare, off-topic = abaterea de la un subiect dezbătut
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Target-ul meu este sa ii atenționez când fac o greșeala, pentru ca la următorul post sa nu se mai repete
Ai citit regulamentul forumului ? Da

 

P.s. Am uitat în titlul cereri trebuia scris Cerere Moderator LLG, îmi cer scuze am început cu stângul

Edited by llg
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? În principal cel de furien, cel clasic

 

Daca doresti admin pe serverul de furien (indiferent care), cauta serverul in lista serverelor si deschide pe forumul lor topic.

Daca vrei permisiuni de moderare pe serverul acela, detinatorul trebuie sa ceara asta pentru tine la Owners Only.

 

http://rangfort.ro/forum/index.php?/forum/18-counter-strike-16/

 

Topic Inchis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...