Jump to content

Cerere Designer - Reus


ReusbVb

Recommended Posts

Nume : Silviu
Nick : ReusbVb
Vârstă : 16
Motiv : Vad multi designeri , dar jumate din ei nu stiu nici sa redimensioneze corect.
Adresa de contact : Y!M : silviu_thepro.
Timp alocat forumului :3-4 ore zi.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  de cateva luni

De ce te-am alege pe tine ? : Pentru ca spre deosebire de alti designeri , stiu sa redimensionez , stiu sa aplic un blur , stiu multe alte efecte si stiu sa fac aproape orice.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Cum am mai spus , am vazut ca aveti designeri destul de slabuti ( nu toti ) si vreau sa ajut. Am mai avut acest grad de designer acum ceva timp cu numele de Freedom.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/41529-creeatii-reusbvb/

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nume : Silviu

Nick : ReusbVb

Vârstă : 16

Motiv : Vad multi designeri , dar jumate din ei nu stiu nici sa redimensioneze corect.

Adresa de contact : Y!M : silviu_thepro.

Timp alocat forumului :3-4 ore zi.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  de cateva luni

De ce te-am alege pe tine ? : Pentru ca spre deosebire de alti designeri , stiu sa redimensionez , stiu sa aplic un blur , stiu multe alte efecte si stiu sa fac aproape orice.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Cum am mai spus , am vazut ca aveti designeri destul de slabuti ( nu toti ) si vreau sa ajut. Am mai avut acest grad de designer acum ceva timp cu numele de Freedom.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/41529-creeatii-reusbvb/

 

Numele ''Freedom'' ? Nu am vazut la ''Last display name'' vreun Freedom, chiar nu am vazut vreun nume (asa ai spus):

 

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Cum am mai spus , am vazut ca aveti designeri destul de slabuti ( nu toti ) si vreau sa ajut. Am mai avut acest grad de designer acum ceva timp cu numele de Freedom.

 

 

 

 

Fiecare redimensioneaza in felul sau, tu mai mult te evidentiezi:

 

De ce te-am alege pe tine ? : Pentru ca spre deosebire de alti designeri , stiu sa redimensionez , stiu sa aplic un blur , stiu multe alte efecte si stiu sa fac aproape orice.

 

Serios ? Ai postat si gata te astepti sa-ti raspundem intr-o secunda ?

 

 

Mulțumesc. Se mai uită cineva la cerere?

 

Eu iti dau PRO, dar asteptam si parerea celorlalti designeri.

 

Link to comment
Share on other sites

Numele ''Freedom'' ? Nu am vazut la ''Last display name'' vreun Freedom, chiar nu am vazut vreun nume (asa ai spus):

 

 

 

Fiecare redimensioneaza in felul sau, tu mai mult te evidentiezi:

 

 

Serios ? Ai postat si gata te astepti sa-ti raspundem intr-o secunda ?

 

 

 

Eu iti dau PRO, dar asteptam si parerea celorlalti designeri.

 

Am observat ca nu imi mai gasesc contul dar din cate tin eu minte eram eu , Diana si Denisa designeri pe atunci. Oricum a fost acum mult timp cand comunitatea avea vreo 4 servere.. Si da , fiecare redimensioneaza in felul lui , dar unii nu o fac corect si ma refer la faptul ca trag de poza in ultimul hal. In fine , multumesc pentru pro.

Link to comment
Share on other sites

Puteți să respingeti , nu mai doresc gradul.Cineva t/c va rog.

Edited by Rezolution
Dupa ce ca dupa fiecare ''pro'' lasai post, ma gandeam daca sa te accept, sau resping. Respins ! Motiv: Nu mai doresti designer.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...