Jump to content

[ Cerere Moderator ] - 7' D | RESPINS


ESEA # POWER  *

Recommended Posts

Nume : Radu
Nick : 7' D
Vârstă : 18 ani
Motiv : Imi plac noutatile si sunt la curent cu toate stirile despre IT, Programe, etc...
Adresa de contact : radu.20ian@yahoo.com / Forum / si pe steam ( trani1232 )
Timp alocat forumului : E deschis mereu forumul la mine .

Ce secţiuni doreşti să moderezi? : Zona IT
De ce ai ales aceste sectiuni? : Asa cum am spus si mai sus, sunt la curent cu lumea Tehnologiei !
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? : O noua provocare .
Ai mai moderat pe IPB? :  Invision Power Board ? Da, am mai moderat :)

Ce înţelegi prin "Post hunt"? : Cand nu ai ce face, si vrei sa ai mai multe posturi, doar de dragul de a marii cresterea posturilor de pe forum.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? : Dublu post e atunci cand o persoana posteaza 2 mesaje consecutiv in loc sa foloseasca butonul EDIT.
Ce înseamnă "Warez"? :  un warez este distributia ilegalǎ a unui continut protejat, prin internet sau prin oricare alt mijloc informatic
Ce înseamnă "NSFW"? : Not Safe For Work --> Cei care lucreaza la birou stiu :)))
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? : Post Hunt cand vrei sa ai mai multe posturi si off-topic cand nu are legatura cu subiectul
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Planuri au multi, dar nu le pun in aplicare. Planul meu este sa aduc cat mai multi moderatori pe aceste sectiuni ca sa vada si ceilalalti ca ne intereseaza toate categoriile de pe forum !
Ai citit regulamentul forumului ? : http://rangfort.ro/forum/index.php?/forum-7589/announcement-5-regulament-forum-rangfort/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...