Jump to content

Demo : .lol.d


Monica

Recommended Posts

☑ Nickname-ul playerului : .lol.d 


☑ IP /SteamID player : 5.13.139.173 (STEAM_0:0:1199849335)


☑ Demo (link) / Screenshots (links) : http://www15.zippyshare.com/v/tymUgrv6/file.html


☑ Codul de care il suspectez : Script in CFG, playerul avand ping intre 15 si 20


☑ Server-ul pe care a fost inregistrat : Respawn.Rangfort.ro


☑ Am inregistrat demo-ul folosind STEAM / NON-STEAM : STEAM


☑ Alte comentarii (faze suspecte, etc.) : 


Link to comment
Share on other sites

Salut,

Demo-ul fiind prea scurt incat el a facut doar 6/7 fraguri , nu prea putem sa ne dam seama daca este adevarat ceea ce zici , insa tin sa cred ca player-ul lol e curat.

 

In cadrul cererilor de suport vor posta doar persoana care deschide topicul si managerii de sectiune !
Incalcarea acestei reguli duce la avertizarea membrului in cauza !
Link to comment
Share on other sites

Salut.

Nu are nimic zic eu. ".lol.d" joaca mai mergeu la noii pe servar Si m-am uitat mai mult timpt pe el.

Mai nou totii jucatorii au in cfg script-urii/alias-urii "monica""

Siincer sa fiu tu vezi tot ce are un jucator daca are  "no recoile .  no speed....etc" De unde le scoti nu-mi pot da seama !

O zi buna ! Multumesc. ! ;)

 

In cadrul cererilor de suport vor posta doar persoana care deschide topicul si managerii de sectiune !

Incalcarea acestei reguli duce la avertizarea membrului in cauza !

Link to comment
Share on other sites

In primul rand invata te rog sa scrii, este absolut jenant si penibil pentru cineva care are peste 5 ani sa nu stie sa scrie. In al doilea rand, n-am inteles nimic din ce ai incercat sa scrii...ce D-zeu e no-speed? In al treilea rand, aici posteaza doar initiatorul topicului si demo managerii. Atat. Ajunge cu offtopicul.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...