Jump to content

CererE unban MaDu CL


MaDu CL

Recommended Posts

Numele tau:MaDu CL

Cine ti-a dat ban:nu stiu

Motivul banului:cică limbaj intradevar am vb urat....deoarece am cerut sa mi se creeze canal de ts și cică sa mă duc pe forum sa fac cerere și am primit ban 42 de zile

Dovada(printscreen):nu am ca mia dat pe telefon

Link to comment
Share on other sites

ti-am dat ban acum 3-4 zile si tu vi abia acum sa faci cerere ??? nu stiai pana acum unde sa faci sau ??? am cautat in tot topic-ul cu cereri canal si nu am gasit cererea ta , ti-am spus frumos sa faci o cerere si cineva de va ocupa de tine , dar tu intri ca smecherul la noi pe canal si incepi sa pretinzi ca tu vrei , ca si cum vezi doamne eu sunt sclavul tau si tre sa fac ce spui tu si cand spui tu , sunt satul de juma' de buletin din astia ca tine boss , veniti si va credeti buricul pamantului ...daca eram impertinent si nu te bagam in seama atunci da , aveai tot dreptul sa iti bagi si sa iti scoti , dar in momentul in care eu sunt om cu tine si iti explic ce tre sa faci si cum sa faci si tu incepi sa injuri ca la usa cortului si sa pretinzi atunci imi sare si mie mustarul 

Link to comment
Share on other sites

Momentan, nu, banul rămâne datorită limbajului folosit. 

 

Până săptămâna viitoare banul va fi activ, o să-l scot atunci.. dar, la următoarea abatere, va fi permanent.

 

.. t/c.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...