Jump to content

Cerere Moderator. | RESPINS


zayn

Recommended Posts

Nume =>

 

# Cristi

Nick =>

 

# Erick Forsgren

Vârstă =>

 

# 16 spre 17.

Motiv =>

 

# Este un staff care se respecta si mi-ar place placere sa fac parte din el, si doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

Adresa de contact =>

 

# Cristi_rf@yahoo.com sau aici de pm

Timp alocat forumului =>

 

# 3-4 ore

Ce secţiuni doreşti să moderezi? =>

 

# Zona IT.

De ce ai ales aceste sectiuni? =>

 

pentru că l-ar dori să fie o parte Zona IT, iar eu pot controla pe el şi utilizaţi-l în acelaşi timp.

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? =>

 

# Pentru că îmi place rangfort, și aș dori să fie pe staff

Ai mai moderat pe IPB? =>

 

# Da.

Ce înţelegi prin "Post hunt"? =>

 

# Inseamna sa faci un post fara rost "aiurea"

Ce înţelegi prin "Dublu post"? =>

 

# Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul. "Pentru a posta în același post de"

 

Ce înseamnă "Warez"? =>

 

# Piraterie

 

Ce înseamnă "NSFW"? =>

 

# Not safe from work!, +18

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? =>

 

# Post-hunt este un post inutil, facut pentru like, off-topic este un post facut pe langa subiectul topicului.

 

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? =>

 

# Idei noi, inspirative, ce starnesc curiozitatea membrilor.

Ai citit regulamentul forumului ? =>

 

# Citit si inteles.

 

# P.s =>

 Dar, de asemenea, doresc să completeze activitatea mea în proiectantul și în moderator în cazul dacă sunteți de acord

 

# ON =>

În cazul în care această cerere din nou a fost respinsă vă rugăm să-mi dea un motiv

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Serios , Zona IT ? # Contra ! Nu ineteleg pe unii dintre voi cum faceti fratilor cerere de moderator undeva , unde sunt deja moderatori la sectiunea respectiva . Cum ar fi sectiunea Source Mod nu are nici-un moderator , International Forum la fel , STEAM la fel si aceasta sectiune nu au moderatori !! Eu cand am cerere de moderator pe Rangfort m-am gandit asa "ba-i de ce sa ma bag peste sectiunea altuia cand pot activa pe alta platforma a comunitati , si mult respect pentru Syndicate , el ma ajutat si chiar mi-a spus sa moderez undeva , unde chiar este nevoie de un moderator mi-a sugerat cateva sectiuni de moderare si eu mi-am ales ! Mda cam atat am avut de spus . Nu vreau sa fac romane !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Serios , Zona IT ? # Contra ! Nu ineteleg pe unii dintre voi cum faceti fratilor cerere de moderator undeva , unde sunt deja moderatori la sectiunea respectiva . Cum ar fi sectiunea Source Mod nu are nici-un moderator , International Forum la fel , STEAM la fel si aceasta sectiune nu au moderatori !! Eu cand am cerere de moderator pe Rangfort m-am gandit asa "ba-i de ce sa ma bag peste sectiunea altuia cand pot activa pe alta platforma a comunitati , si mult respect pentru Syndicate , el ma ajutat si chiar mi-a spus sa moderez undeva , unde chiar este nevoie de un moderator mi-a sugerat cateva sectiuni de moderare si eu mi-am ales ! Mda cam atat am avut de spus . Nu vreau sa fac romane !

Eu respect opinia, dar mi-a permis să fie, de asemenea, un moderator, în acest section, dar eu nu știu de ce vrei să fii pe cont propriu, Cu toate că am a depus o cerere la ٍSoical, dar blabla a respins pur și simplu pentru că partea comunității este plină pentru acest motiv, deciziile care au lucrat în domeniul Zona IT, cu ajutorul Idlewass la care m-au ajutat foarte mult el știu de asemenea secțiuni celălalt nu este plin, și de a face eu sunt acolo, dar vreau să se alăture partea ta dacă nu te deranjează și secțiuni ale celuilalt poate fi plin de oameni din urmă am vedea partea mea că putem da o șansă pentru restul elementului dacă am încercat să fiu un mediator pentru secțiunile celuilalt.

 

P.s:Dar, sa auzim opinia administrator, în aceasta chestiune, daca mi-a permis sa fiu cu tine sau alege o alta sectiune si imi pare rau pentru post-hunt

Link to comment
Share on other sites

Where are you from ? Israel?

Mă rog Roman, dar eu sunt un rezident în Israel, și eu dețin cetățenia română

Nu sper refuz de această dată

Link to comment
Share on other sites

I can't accept you as a moderator as google translate doesn't do a very good job in translating into romanian. :)

 

Our moderators should be making themselves fully understood when posting a topic or helping members out with their problems.

 

I'm sorry, if it was an international forum you would have been accepted.

You can start on "International Forum" and try to make that as appealing as possible for our foreign members, hoping that their numbers will grow in time after that.

 

If you're interested open another request.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...