Jump to content
Sign in to follow this  
Bachkovo

[Plugin] amx_fuckoff

Recommended Posts

!###! Titlu:  [Plugin] amx_fuckoff
# Descriere: Codati pe server. Decat sa le dam ban mai bine ii 'codam' noi nitel pe ei . Cu acest plugin aveti ocazia de a face misto de codati..contine destule optiuni interesante
# Comenzi : 

Cvar-uri :

Instalare: 1. Copiem fisierul fuckoff.amxx in cstrike\addons\amxmodx\plugins

2. Adaugam, la sfarsit, in fisierul cstrike\addons\amxmodx\configs\plugins.ini urmatoarea linie: Cod:
fuckoff.amxx

3. Dati un restart la server dupa care va puteti distra impreuna cu toti codatii

Comenzi:
amx_fuckoff nick - Face ca toate butoanele jucatorului / codatului sa il sinucida
amx_screw nick - Incearca sa inverseze butoanele jucatorului
amx_smash nick - Ii face jucatorului lag urias
amx_pimpslap nick - Face ca jucatorul sa se invarta in cercuri
amx_censure nick - Ii (cenzurat) pe codati serios nu vor mai putea juca deloc
amx_unfuckoff nick - Repara Fuckoff-ul
amx_unscrew nick - Repara screw-ul
amx_unsmash nick - Repara smash-ul
amx_uncensure nick - Repara censure-ul
amx_unpimpslap nick - Repara pimpslap-ul
amx_spank nick - Face ca jucatorul sa ia screenshoturi pana i se umple hardu (NU SE POATE SCOATE !!)
amx_fucktest nick - Testeaza comanda <comanda>
amx_spin nick - Face ca jucatorul sa zboare incontrolabil
amx_unspin nick - Face ca jucatorul sa se intoarca pe pamant.

# Download: http://www.2shared.com/file/bgZyWc3R/fuckoffamxx.html

• Like 1

Am si eu acelasi fuckoff dar are cateva bug-uri.. uriase, ce te vor pune sa dai rr la server. 

La amx_pimpslap si la amx_spin, uneori se intampla ca toti jucatorii sa se invarta incontrolabil (cu toate ca folosesti pe un singur player) fara a mai putea juca normal, chiar si dupa ce dau rr la cs/pc etc (pe serverul respectv). Singura solutie a fost sa dau rr la server. 

La amx_spank nu face poze jucatorului pana se umple hardul. Odata ce i-ai dat amx_spank ii va face poze timp de aproximativ 5 secunde dupa care ii da quit din cs. Astfel doar cateva mii de poze ii va face, care sunt foarte mici ca spatiu, dar nah, ii va fi o bataie de cap sa le stearga. Plus de asta, vad ca nu ai adaugat si sma... 

Sunt multe pluginuri de genu , gen destroy,pika,lake,genius ... dar important este sursa sma,sa vezi si tu ce si cum contine plugin-ul :)

Eu compilez si un plugin care are amx :)) doar pentru siguranta..

Un plugin mai putin folositor;) app amx_genius nu functioneaza nu cred ca sa gasit un scripter asa bun sa ii rezolve bugurile....daca folosesti amx_genius pe un player primesti tu in loc de acela...