Jump to content

Prezentare Adrian


Adriam

Recommended Posts

Nick-ul tău:Avoir
Prenume:Adrian
Vârsta:20 ani impliniti astazi
Locaţia:Bucuresti
Ocupaţie:facultate
Jocul(rile) preferat(e):cs ,metin 2 ,
Hobby-urile tale:Sunt glumet,de treaba.tin secrete,nu jignesc,puteti sa imi ziceti orice eu nu spun
Interese:Sa fiu cat mai destept la facultate si toti care sunt la facultate sa fie destepti
Descriere personala:Am venit din America m-am deobisnuit de limba am invatat  engleza putin si franceza toata  la facultate m-am dus pentru ca vreau sa invat romana mai bine ,, matematica o stiu foarte bine''
De unde ai aflat de Comunitatea Rangfort?:o stiam de cand s-a facut dar nu mi-a placut atunci fiindca nu era facuta bine apoi peste 4 5 luni daca nu ma insel mi-am facut cont dar nu l-am mai vrut,si mi-am facut altul Avoir(a avea) in franceza
Numele prietenilor aflati în comunitate (dacă există):exista multi dar daca si ei vor sa imi fie prieteni 
O frază de sfârşit : Bine am venit (Welcome ) iar franceza (Bienvenue)

Link to comment
Share on other sites

 

Dat fiind faptul ca tot mai des membrii care au saptamani / luni in comunitate s-au hotarat sa faca cerere de prezentare dupa atata timp, incepand de astazi DOAR persoanele care au maxim o saptamana vechime in comunitate au dreptul sa isi faca topic de prezentare.

De exemplu:

Daca x membru si-a facut cont pe forum acum 2 saptamani / 2 luni etc. NU mai are niciun drept sa isi mai deschida topic de prezentare.

 

TOPICURILE DE PREZENTARE sunt pentru ca cunoaste membrii NOI, nu cei care deja au vechime.

 

Toti membrii care isi deschid topicuri de prezentare si au mai mult de o saptamana vechime pe forum vor fi inchise in prealabil fara nici o explicatie.

 

#Topic Closed.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...