Jump to content

Ajutati-ma , va rog.


Gbbby

Recommended Posts

Am o problema cu steam-ul , imi da acea eroare cu conectiunea.Am windows 7 , 32 bit..Am incercat n modalitati , dar tot degeaba.Cineva mi a mai spus sa mi schimb windows-ul pe 64 , dar decat sa-l schimb degeaba mai bine tot incerc alte modalitati..Tin sa mentionez ca nici nu pot intra in steam ma loghez , il downloadez dupa site-ul si cand il deschid imi da ceva de genul : "Steam couldn't connect" ..

Link to comment
Share on other sites

Am o problema cu steam-ul , imi da acea eroare cu conectiunea.Am windows 7 , 32 bit..Am incercat n modalitati , dar tot degeaba.Cineva mi a mai spus sa mi schimb windows-ul pe 64 , dar decat sa-l schimb degeaba mai bine tot incerc alte modalitati..Tin sa mentionez ca nici nu pot intra in steam ma loghez , il downloadez dupa site-ul si cand il deschid imi da ceva de genul : "Steam couldn't connect" ..

Te rog sa imi lasi o poza cu ce se intampla , si sa iti deconectezi internetul si sa il reconectezi la loc (De la modem (router) il scoti din priza astepti 10 secunde si il reconectezi ) .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pot lasa o poza pentru ca sunt pe telefon dar eroarea este fix asa :Steam - Error

Could not connect to Steam network.

This could be due to a problem with your Internet connection, or with the Steam network. Please visit www.steampowered.com for more info

 

Am incercat si cu modem ul , dar degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...