Jump to content

Problema addons


D3LiGhT

Recommended Posts

Salut am si eu o problema poate ma poate ajuta cineva...am luat un addons pentru serverul meu de classic de pe forum cel al lui motanelul si nu gasesc sa scot reclama de la /rs apare Legend.rangfort.ro...faza e ca am intrat in scripting am luat toate .sma la rand si nu gasesc niciun /resetscore sau ceva unde pot gasi reclama...astept sa imi explice cineva cum pot scoate acea reclama

Link to comment
Share on other sites

Salut.Reclama este trecuta in sursa amxx ,daca vrei sa editezi tre` sa decriptezi :))

Dar varianta ce-a mai simpla este sa-l scoti si sa-ti bagi alt plugin de rr ,daca nu te descurci lasa-mi un msg si iti dau eu plugin-ul.

 

PS : Chiar daca gasesti sursa sma ,ce faci ? amxx face tot ,eu n-am adaugat nici macar 1 sma in addons-ul meu ;)

 

  Eu iti recomand sa-ti creezi propriul tau addons exact asa cum iti place pentru a evita alte neplaceri ;) stai 2 - 3 ore dar iti faci un sv cum iti place ,parerea mea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cauta un plugin pentru reset score, sau ma cauti pe mine prin PM si o sa-ti dau eu pluginul meu de /rs facut de mine. Acela ce-l detii tu este compilat in amxx, iar tu nu ai sursa .sma ca sa poti modifca. E foarte usor de schimbat. Cauta-ma prin PM si iti ofer eu pluginul + o sa-ti explic ce ai de facut. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Dezisnstaleaza fostul plugin, scoate-l afara de tot si din plugin.ini si din amxx si lasa-l doar pe asta ce ti l-am dat eu, ok? Revi cu un raspuns, daca nu merge da-mi pm si iti fac eu cu teamwiwer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...