Jump to content

Cerere Avatar


PoisonInk

Recommended Posts

Avatar/Semnatura/Logo/Banner/etc : Avatar
Tema pozei / Stock-ul dorit ( obligatoriu ) : Tema sa fie un fel de cerneala ce se stropeste pe avatar, ceva miscator, sau textul principal sa fie miscator.
Text principal : maQ
Text secundar ( rangfort / www.rangfort.ro / nume server ) : MARVEL , daca nu este permis doar MARVEL as dori Marvel.Rangfort.Ro
Alte precizari : Daca se poate sa se adauge si niste efecte in Adobe After Effect

Dimensiuni avatar ( 150 x 250 SAU 150 x 300 ) : Cele specifice forum-ului

Link to comment
Share on other sites

 Singurele creatii ce vor fi rezolvate vor fi cele STATICE, cererile de tip .GIF NU vor fi luate in considerare.Doar membrii care fac parte din staff au dreptul sa ceara astfel de creatii.


Link to comment
Share on other sites

 

 Singurele creatii ce vor fi rezolvate vor fi cele STATICE, cererile de tip .GIF NU vor fi luate in considerare.Doar membrii care fac parte din staff au dreptul sa ceara astfel de creatii.

 

Sunt Manager pe serverul MARVEL, doar ca mi-a fost scos gradul timp de o zi in urma unei neintelegeri. Iti poate confirma marvel_team ca sunt Manager pe Server. Presupun ca si asta se cosidera "Parte din staff". Daca nu, macar o poza normala as dori. 

Link to comment
Share on other sites

Sunt Manager pe serverul MARVEL, doar ca mi-a fost scos gradul timp de o zi in urma unei neintelegeri. Iti poate confirma marvel_team ca sunt Manager pe Server. Presupun ca si asta se cosidera "Parte din staff". Daca nu, macar o poza normala as dori. 

Nici managerii nu au dreptul sa ceara creatii gif, da-i edit la cerere

Link to comment
Share on other sites

Nici managerii nu au dreptul sa ceara creatii gif, da-i edit la cerere

Nu merge sa dau edit, am specificat, daca nici asa nu merge, o poza normala as dori. Nu conteaza tema. Daca nici asa nu se poate, puteti da Topic Close. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...