Jump to content

Salutare si direct pe subiect


Phantomas

Recommended Posts

Server-ul RESPAWN.RANGFORT.RO a avut o problema minuscula in care a fost inchis cateva ore bune . Unii de pe aici care sunt frustrati sau necajiti din cauza mea 😇 va rog sa stati in cuibul vostru de "potarnichi" . Daca avea cineva bun simt , coloana vertebrala si un "prieten" fie "virtual" fie "amic" fie "face to face" putea intreba " ba frate am vazut ca server-ul e inchis ce se intampla cu el !? va pot ajuta cu ceva ? in limita bunului simt desigur 😉. Va rog frumos sa intrebati mai intai detinatorul server-ului cine a fost cu ideea sa am grija de server si sa am acces ftp cat timp va lipsi " detinatorul server-ului " . Eu din contra am zis ca pot ajuta de drag cand pot si cand am timp pentru ca am o familie si un prunc acasa intelegeti voi restul .

Sa nu intelegeti ca am ceva cu cineva dar nu e frumos din partea unora sa vina cu mesaje " jignitoare " la adresa mea ca nu am facut nimic nimanui .

Sper sa ajunga acolo unde trebuie 🥰

 

 

 

Va salut cu stima si respect 

Link to comment
Share on other sites

orice obstacol va fi in viitor Sau prezente, doresc sa il depasesc cu oamenii de incredere nu doar de fatada. In schimb EU daca nu pot moment SA ma ocup Sau Adry de aceea te.am ales pe tine. cum poti  ...... Si tin SA mentionez un lucru " Respawn.RangFort.ro va avea si de suferit, atat timp Cat suntem uniti doar prin asta putem facem multe.... Nu cer Mila la nimenii SA imi plateasca serverul meu / Adry doar ca putem sa promitem ca Cat timp sunt in umbra serverul ramane. 

in schimb @Phantomas ce pot zice de tine doar #Respect...... Ursii merge, caini latra intelegi tu 🤭🤭🤭🤭♥️🙏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...