Jump to content

Cerere avatar RF SiLviu


SiLviu

Recommended Posts

Avatar/Semnatura/Logo/Banner/etc : Avatar 


Tema pozei / Stock-ul dorit ( obligatoriu ) : as dori un avatar ca asta care il am acum, dar diferit, punetiva imaginatia la incercare :D


Text principal: RF SiLviu


Text secundar ( rangfort / www.rangfort.ro / nume server ) : Rangfort 


Alte precizari : Textu sa fie pozitionat jos , sau unde s-ar vedea mai bine , la scris sa fie efectul ca la ZuZu.


 


Link to comment
Share on other sites

 

silviu.gif

 

 

 

Untitled_1.gif

 

Mi-ati gresit numele RF SiLviu nu "Silviu" fiti mai atenti + ca am precizat ca vreau scrisu cum are si ZuZu :)

Edited by RF SiLviu
Link to comment
Share on other sites

Multumesc, mai astept si ceilalti designeri sa posteze :D

 

 

Multam, e dragut, astept sa posteze toti designerii si apoi o sa aleg :D

 

Deja e nesimtire.... T/C

Nu aveti voie sa faceti posturi aiurea.Puteti posta in topicul deschis doar in cazul in care vreti sa semnalati o greseala facuta de catre un designer , in caz contrar topicul va fi inchis.
Edited by HocusPocus
Link to comment
Share on other sites

 

Deja e nesimtire.... T/C

Nu aveti voie sa faceti posturi aiurea.Puteti posta in topicul deschis doar in cazul in care vreti sa semnalati o greseala facuta de catre un designer , in caz contrar topicul va fi inchis.

 

Daca nu ai habar de design dc imi inchizi mie cererea?

 

Da am "semnalat" o greseala si anume cea de la nume, ce ti se pare ca am facut asa nefiresc?

 

Pe tine nu te-am vazut sa pui aici o creatie, si chiar vreau sa te vad ce stii, asa ca te astept !

 

Da i-am multumit lu Cristi ca chiar sa chinuit nu a stat si a privit ca "altii"

 

Asa ca nu mai icnhide topicuri aiurea si pune mana si lucreaza ca nu ai gradu degeaba, s-au il ai? ... asta vom vedea.

Edited by RangFort # SkiZzO
Nu mai fa off-topic
Link to comment
Share on other sites

Hocus Pocus are dreptate, daca faci posturi aiurea se inchide topicul, asta e regulamentul si toata lumea trebuie sa il respecte.

 

-Nu aveti voie sa faceti posturi aiurea.Puteti posta in topicul deschis doar in cazul in care vreti sa semnalati o greseala facuta de catre un designer , in caz contrar topicul va fi inchis.

 

T\C.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...