Jump to content

[RF] Probleme intalnite .


Minnie

Recommended Posts

# Dupa cum spune si titlul, aici se va discuta despre probleme voastre pe care le veti intalni legat de programul TeamSpeak . Vom incerca sa va ajutam la rezolvarea problemei cu cat mai repede posibil . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           Cu stima, Administratia TeamSpeak .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sfaturi/propuneri

 

1. Permisiunile referitoare la spacere nu sunt bine facute,adica se poate intra + aveti spacere lipsa 

2. Fondatorul de canal ar trebui sa poata face un sub-channel la propriul canal

3. Sa aveti sus un canal pentru suport/asistenta unde sa poata intra orice user are nevoie de cineva..si acolo intrand un moderator il va putea ajuta.

4. se poate face spam pe chat...ceea ce nu e bine, in concluzie mai trebuie lucrat la permisiuni

5. sa adaugati cateva grade gaming..macar un minim .. cs1.6 , cs-go si wot ca v-am adus un clan de wot  si 2-3 grade gen Vip...staff forum

 

Cam atat momentan ...asa pe scurt din ce am vazut la voi si prin alte parti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sfaturi/propuneri

 

1. Permisiunile referitoare la spacere nu sunt bine facute,adica se poate intra + aveti spacere lipsa 

2. Fondatorul de canal ar trebui sa poata face un sub-channel la propriul canal

3. Sa aveti sus un canal pentru suport/asistenta unde sa poata intra orice user are nevoie de cineva..si acolo intrand un moderator il va putea ajuta.

4. se poate face spam pe chat...ceea ce nu e bine, in concluzie mai trebuie lucrat la permisiuni

5. sa adaugati cateva grade gaming..macar un minim .. cs1.6 , cs-go si wot ca v-am adus un clan de wot  si 2-3 grade gen Vip...staff forum

 

Cam atat momentan ...asa pe scurt din ce am vazut la voi si prin alte parti

 

1. Ne vom ocupa de permisiuni si spacere in zilele urmatoare.

2. Fondatorul de canal poate avea sub canale prin cererea de canal acolo poate specifica daca doreste unu sau mai multe subcanale dar totusi vom discuta sa vedem ce putem face.

3. Avem deja canal de support si se numeste Support Tecnic.

4. Dupa cum am zis si mai sus ne vom ocupa de permisiuni in zilele urmatoare si vom aduce unele modificari.

5. Sa vedem ce putem face cu gradele cred ca vom schimba putin gradele si vom scoate / adauga unele din ele.

 

Multumim pentru propunere :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salut.

Nu înțeleg de ce îmi dă această problemă.

 

Când deschid Team Speak 3 îmi arată asta :

RcdrGjbKSrmw-OyA7wq1cw.png

 

Am fixat cu cCleaner registrii dar degeaba

 

HwjU6XoyRDqdFaX6Vt0eiQ.png

 

Am mai căutat pe youtube să văd cum o fixez dar degeaba.

Dacă mă poate ajuta careva de aici ar fii ok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...