Jump to content

Cerere Designer Marijuana! [ RESPINS ]


TALENTSPECIAL

Recommended Posts

Nume :Mircea.
Nick :MarijuanaIsMyLife.
Vârstă :17
Motiv :Placererea de a umbla  in photoshop si de a ajuta cu tot ce pot !
Adresa de contact : subermido1@yahoo.com
Timp alocat forumului :
Depinde .... Sunt in liceu de arta si nu am un orar exact .... noi suntem chemati la studii in diferite ore ale zilei , dar pot aloca 7 8 ore pe zi pe forum  ....[Mai ales noaptea}

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 3 anisiori!

De ce te-am alege pe tine ? : Voi sa imi spuneti !

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Sincer acum? Nu am argument !

Experienta [ Creatii ] :  http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/13190-portofoliu-marijuana/#entry79485

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ca am ceva cu tine , insa majoritatea persoanelor care au fost "noi veniti" in comunitate si au facut cerere de designer si cererea lor a fost acceptata , nici macar nu s-au mai obosit sa intre pe urma pe la noi.

Nu ca asta ar fi un mare impediment , ca asa cum iti dau gradul , asa il si pot scoate.

 

 

Am o problema cu creatiile tale , ai specificat in cerere ca lucrezi de 3 ani..insa lucrarile care le ai postate in portofoliu , nu reflecta acei 3 ani pe care i`ai specificat tu.

Ai probleme la text , la redimensionare , ai probleme la alegerea culorii puse pe text , stroke-u ala..

Mai bine pui textul pe soft light decat sa pui o culoare care nu are nici cea mai mica legatura cu creatia respectiva , mai bine renunti la text de tot pana cand inveti sa pui un efect potrivit , iar la semnaturile care le ai postate .. nu vreau sa intru in detalii.

Uita-te la portofoliile celorlalti membrii in care au primit sfaturi din partea designeriilor si daca vrei sa progresezi , iti sugerezi sa asculti de sfaturile respective.

 

Chiar imi pare rau , insa # Respins.

Daca vrei , poti sa revii cu o cerere cand iti imbunatatesti "calitatiile" in PS.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...