Jump to content

Cerere Designer # LegendaruL [ RESPINS ]


Valentin T.

Recommended Posts

Nume : Valentin
Nick : LegendaruL
Vârstă : 18
Motiv : Țin mult la această comunitate și aș vrea să o ajut și eu cu ce pot.
Adresa de contact : Y!M LegendaruL737
Timp alocat forumului : 5-6 ore / zi

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 3 luni

De ce te-am alege pe tine ? : Fiindcă vreau să ajut categoria Design .

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Doresc să fiu Designer fiindcă îmi place să lucrez în Photoshop și să îmi fac cunoștințe noi.

Experienta [ Creatii ] : Portofoliu

 

P.S Încă o dată îmi cer mii de scuze în fața Denisei și promit că nu se va mai repeta.

Link to comment
Share on other sites

A promis ca a plecat de pe comunitatea fantoma, m-a rugat sa ii mai acordam o sansa.

Acum, designeri, depinde de voi daca il mai vreti in staff. In functie de ceea ce ve`ti posta aici, ii voi respinge sau accepta cererea.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Eu una sunt cu NU. De ce ? Fiindca chiar si atunci cand i s-a scos gradul, el tot continua sa posteze la cereri stiind ca nu are voie. De ce nu a spus chiar atunci cand a facut cerere de design prima data ca avea grad pe o alta comunitate ? De ce a renuntat acum la acel grad de pe cealalta comunitate cand putea pur si simplu sa renunte de prima data ?

Stii cum e vorba aia ? Nu poti avea 2 lucruri deodata iar la final ramai fara, nu profiti nici de prima ocazie nici de a 2-a.

Eu daca as fi in locul Denisei, te ignoram complet referitor la cum i te-ai adresat si ce fel de cuvinte ii foloseai.

 

Bafta .

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da,Minnie are dreptate,nu prea merita,insa cand ma uit la activitatea designerilor...hmm..totusi eu zic pro de proba(desi a mai fost odata tot de proba...),avem nevoie de staff activ,unii designeri nu prea activeaza asa cum ar trebui.

Link to comment
Share on other sites

Eu daca as fi in locul Denisei, te ignoram complet referitor la cum i te-ai adresat si ce fel de cuvinte ii foloseai.

 

 

Contra x 2

 

+ nu imi place cum lucrezi. Faci design , nu esti profesionist , experimenteaza. Asta e cel mai bun lucru in design , poti sa faci ORICE si poti incerca ORICATE lucruri. In toate lucrarile tale folosesti blur si am impresia ca o faci pentru a scoate in evidenta culorile. Blur-ul il folosesti pentru altceva , nu pt culori.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da,Minnie are dreptate,nu prea merita,insa cand ma uit la activitatea designerilor...hmm..totusi eu zic pro de proba(desi a mai fost odata tot de proba...),avem nevoie de staff activ,unii designeri nu prea activeaza asa cum ar trebui.

Se activeaza in functie de cereri, sunt unii membrii care fac cerere, insa isi aleg creatia la primul post facut de vreun designer.

Totusi trebuie sa intelegem si timpul disponibil de care dispune fiecare, nu e ca si cum sunt cereri si nu facem fata.

 

Sunt pro,toți merităm a doua șansă.

 

Nu, nu toti meritam o a 2-a sansa, nu cand bunul simt intrece orice masura.

 

#

Eu sunt contra.

Am fost de acord sa vad ce zic designerii, insa efectiv m-ai disperat la propriu cu pm-urile in legatura de accesul vietii.

Cum a zis si Minnie, ai fost designer, dupa ce ti s-a scos accesul ai inceput sa postezi in ciuda regulamentului, dupa ce ai fost avertizat, respectiv warn...tot tu ai fost ala cu suferintele.

Mai astept sa posteze 1 designer / 2 si pe urma voi rezolva aceasta cerere.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...