Jump to content

Cerere designer iCloudz [ RESPINS ]


iCloudz

Recommended Posts

Nume : Andrei
Nick : iCloudz
Vârstă : 15 ani.
Motiv : Vreau sa ridicam forumul acesta pentru ca are niste servere de CS minunate.
Adresa de contact : speedy_andrei26 skype.
Timp alocat forumului : Depinde de timpul pe care-l am, in general 5-6 ore pe zi.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  De 2-3 luni.

De ce te-am alege pe tine ? : Fiindca pot ajuta categoria Design.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Doresc sa fiu Designer, deoarece imi place sa lucrez în Photoshop si sa invat mereu lucruri noi.

Experienta [ Creatii ] :  http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/14836-portofoliu-icloudz/o sa dau update in fiecare zi la el.

Edited by iCloudz
Link to comment
Share on other sites

Asa cum si tu incerci sa oferi " sfaturi " celor care tu crezi ca au nevoie, asa iti ofer si eu un sfat . Nu te mai crede atat de priceput in ceea ce faci, si nu mai critica persoanele dupa prima impresie . Sunt designeri pentru ca fiecare incepe cu inceputul . Nu cred ca au fost reclamatii de la membrii precum ca nu le-au placut nici-un avatar / semnatura , etc . Deasemenea daca tu crezi ca ei au fost acceptati ca designeri doar pentru a avea culoarea respectiva, te inseli amarnic .

Daca tu crezi ca poti face mai bine, iti ti parerile pentru tine, nu le expui in vazul tuturor. Fiecare lucra in felul lor, nu poti convinge o persoana sa lucre la fel ca tine . 

 

Eu sunt contra, fiindca nu-mi plac genul de persoane cum esti tu . O seara faina .

 

 

PS : Cand vei incerca sa-ti vezi de " sfaturile " tale, poate ma voi razgandii in legatura cu raspunsul meu .

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nu vad nimic spectaculos in creatiile tale, un efect si un text pus.

Din ceea ce zice Min + Drago nici atitudinea ta nu este prea "spectaculoasa".

 

Nu am nevoie de alte pareri. Revin-o cu o alta cerere atunci cand o sa te hotarasti sa incepi cu dreptul.

# Respins.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...