Jump to content

[Rangfort]Cerere Designer | ACCEPTAT


Parvu

Recommended Posts

Nume : Madalin
Nick : Parvu
Vârstă : 17 ani 
Motiv : Doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii 
Adresa de contact : PM / skype : soft.
Timp alocat forumului : 3-4 ore zilnic

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  1 luna 

De ce te-am alege pe tine ? :  Pentru ca fiecare merita o sansa. 

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Doresc sa  va ajut , nu spun ca fac mare lucru din photshop dar ma descurc cat de cat sa ajut la creeati pentru membrii comunitatii , de accea doresc sa devin designer. 

Experienta [ Creatii ] : Vallentin.png      Vallentin_GIF.gif         gif_Borders_Pack_4.gif

 

P.S. Le-am pus pe aceastea deoarece am vazut cerere de avatar a lui @Vallentin si am zis ca sa fac si eu ,dar nu am postat ca nu am voie , si ii le-am dat prin PM.

 

 

@EDIT:  Ysay@cRisti te rog , nu mai spune slabe  , eu zic ca pentru 2 luni , sunt bine la acest nivel  ,in fine decizia voastra  , cum considerati ca lucrez.

Edited by Parvu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eu zic PRO. Oricine merita o sansa, indiferent de sansele pe care le are, insa pentru inceput chiar e ok cum lucrezi, insa incearca sa te axezi si pe ceea ce au spus colegii mei de mai sus . 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

E parerea lui si are dreptate, lucrarile sunt slabe si daca lucrezi de 2 luni, o redimensionare si un font trebuia sa stii deja.

Am invatat PS intr-o saptamana / 2, Minnie tot cam pe acolo i-a luat, deci in 2 luni trebuia sa fi la alt nivel.

 

Iti accept cererea, insa esti in perioada de proba, daca in 2 saptamani nu faci progrese in ceea ce priveste redimensionare / font / border si nu ai activitate, o sa te astept cu o alta cerere peste inca alte 2 luni.

 

Nu o lua in nume de rau, dar degeaba zici ca lucrezi DOAR de 2 luni ( 2 luni e mult, mai ales daca deschizi PS-u macar 10 minute pe zi ) si ca un sfat: lasa efectele in AE ca momentan nu este cazul.

Daca vrei sa progresezi, asculta de ce ti-au zis persoanele mai sus ca nu vorbesc aiurea.

 

# Acceptat.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...