Jump to content

Descarca Gratuit si Instaleaza Noul Windows 10. Upgrade Permanent


BlackPearl

Recommended Posts

In urma cu doar cateva saptamani Microsoft a notificat (via systray) majoritate utilizatorilor de Windows 7 si Windows 8 / 8.1, ca isi pot rezerva gratuit o copie originala pentru download si instalare,  a viitorului sistem de operare Windows 10.
 
Este oarecum putin de mirat faptul ca Microsoft decide sa ofere upgrade gratuit de Windows 10 unui numar limitat de utilizatori. Specificand desigur si faptul ca upgrade-ul nu este unul trial. Este un upgrade permanent.
 
SQSahnU.jpg
 
*Yes, free. This limited time upgrade offer is for a full version of Windows 10, not a trial. 3 GB download required; internet service fees may apply.
 
Pentru a beneficia de acest upgrade, cei care au primit notificarea din partea Microsoft vor trebui sa se inregistreze cu adresa de mail pentru a fi anuntati cand pot descarca si instala noul Windows 10.
 
Statusul upgrade-ului de Windows poate fi verificat din systray > click-dreapta pe iconita Windows 10 si “Check your upgrade status“.
 

2pzoMlZ.jpg

 

Dupa spusele Microsoft acest upgrade este gratuit!!

 

~Sursa Stealth~

 

#Edit

Eu astazi am primit confirm de la Microsoft ca pe data de 29 Iulie 2015 voi dispune de noul upgrade, in care voi putea trece de pe Windows 7 ultimatum pe Windows 10, dovada se afla in spoilerul de mai jos.

 

ZKCaBMT.png

 

Edited by BlackPearl
Update
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunt si eu norocosul care a primit acea notificare

Edited by BlackPearl
Toata lumea a primit acea notificare data viitoare te rog sa lasi reply in cazul in care poate ajuta acest topic sa nu risti warn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...