Jump to content

Cerere Designer xT!m3^`ReLaX` # | RESPINS


ReLaX_cL

Recommended Posts

Nume : Denis
Nick : xT!m3^`ReLaX` # 
Vârstă : 16 
Motiv : Am vazut ca comunitatea are nevoie de designeri
Adresa de contact : ReLaX_cL@yahoo.com
Timp alocat forumului : 4-5 ore pe zi 

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  Nu stiu 

De ce te-am alege pe tine ? :  Nu stiu voi stiti cel mai bine 

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Pentru ca imi place foarte mult sa lucrez in photoshop 

Experienta [ Creatii ] :  http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/18668-portofoliu-xtm3relax/#entry116068

 

P.S : Va rog frumos sa ma iertati .... imi cer scuze din tot suufletul pentru data trecuta ... nu stiu ce a fost in capul meu :( 

Edited by ReLaX_cL
Link to comment
Share on other sites

Puteai scrie si cu dimensiunea exacta, fiindca nu avem probleme cu ochii . Asta 1 la mana . 

2 la mana, unele lucrari din portofoliul tau sunt prea bune fata de altele . Cum de ?! Avansezi din ora-n ora ?! Tare cred ca le-ai " ciordit " si pe astea de altundeva, fiindca textul , blurul, redimensionarea te cam da de gol . 

 

Eu una, nu am incredere in tine, cum am spus si in cererea anterioara . Cum a spus si Denisa, mai bine incepeai cu inceputul, aratai ce poti face, toti am venit incepatori, cu greseli insa ne-am " corectat " in timp invatand de la altii mai descurcareti . 

 

Incearca sa faci lucrari la fel ca cele mai bune din portofoliul tau urmand prezentarea PSD-ului . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Crezi ca daca nu mai iei lucrari de la noi de pe forum si iei din alta parte este mai bine?

- > http://i.imgur.com/LT7U2YN.png

Poza asta ai furat-o de pe alta comunitate, pentru cei care doresc dovada PM mie sau lui Minnie

Avatarele la fel nu sunt facute de tine. Nu suntem prosti si nu imi doresc astfel de persoane in staff. 

Stii..sunt curioasa ce ai fi facut in cazul in care ti-am fi crezut "scuzele", nu crezi ca batea la ochi cand raspundeai la cereri si avatarele nu se ridica la "nivelul asteptarilor"?

Nu te mai obosi sa-ti mai deschizi vreun portofoliu, vei fi banat pe sectiunea Design si portofoliu inchis fara niciun comentariu pe plus.

 

# Respins.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...