Jump to content

[Cerere Designer] A3r | RESPINS


A3r

Recommended Posts

Nume : Marcel .
Nick : A3r
Vârstă : 18
Motiv : Imi place photoshop-ul , designul , si doresc sa ajut comunitatea .
Adresa de contact : ronaldo.marcel24@yahoo.com
Timp alocat forumului : Aprox 5-6 ore.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 1 an si jumatate.

De ce te-am alege pe tine ? : Voi trebuie sa stiti. 

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Am scris mai sus.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/19245-portofoliu-a3r/ 

 

P.S: Nu conteaza cate posturi ai, si cate creatii ai , ci cum lucrezi si cat sunt de bune.. Va multumesc! 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pro . Insa ai unele " probleme " acelea fiind :  alegerea font-ului, folosesti Stroke pe fiecare creatie ( ceea ce nu prea e bine ) . Incearca sa te joci cu stock-ul ales, sa-l faci total diferit .

Succes .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cam putine creatii pentru a ne forma o idee  despre cum lucrezi,dupa cum a spus si colega mea,ai probleme cu alegerea fontului.Daca vei primi gradul,urmareste cateva tutoriale de bur si text pana iti formezi propriul stil.De la mine ai PRO.

Link to comment
Share on other sites

Pro sper sa te ocupi.

 

Pro . Insa ai unele " probleme " acelea fiind :  alegerea font-ului, folosesti Stroke pe fiecare creatie ( ceea ce nu prea e bine ) . Incearca sa te joci cu stock-ul ales, sa-l faci total diferit .

Succes .

 

Cam putine creatii pentru a ne forma o idee  despre cum lucrezi,dupa cum a spus si colega mea,ai probleme cu alegerea fontului.Daca vei primi gradul,urmareste cateva tutoriale de bur si text pana iti formezi propriul stil.De la mine ai PRO.

 

Va multumesc tuturor , de aceea nu ai iesit chiar asa perfecte (cum doream sa le fac) deoarece am avut probleme cu photoshop-ul si pc-ul... O sa se rezolve .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sincer, astea nu sunt creatii facute de o persoana care lucreaza de un an jumatate in PS nici sa ma bati.

Nu stiu din ce motiv, insa toate creatiile care le-ai pus, sunt foarte pixelate, atat textul, cat si creatia finala.

 

// Stroke-ul nu da bine mereu pe text, deobicei il pui cand vrei sa accentuezi fontul sau cand nu se vede bine pe creatie.

Inainte sa ma prount in privinta ta, as dori sa mai vad niste creatii...poate unele care nu sunt asa pixelate.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sincer, astea nu sunt creatii facute de o persoana care lucreaza de un an jumatate in PS nici sa ma bati.

Nu stiu din ce motiv, insa toate creatiile care le-ai pus, sunt foarte pixelate, atat textul, cat si creatia finala.

 

// Stroke-ul nu da bine mereu pe text, deobicei il pui cand vrei sa accentuezi fontul sau cand nu se vede bine pe creatie.

Inainte sa ma prount in privinta ta, as dori sa mai vad niste creatii...poate unele care nu sunt asa pixelate.

 

Scuzama te rog Denisa am uitat sa precizez cand am deschis aceasta cerere ca in acel 1 an jumatate a fost si cu cateva pauze...

 

Aici este o creatie de azi:

A3r.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu stii inca sa redimensionezi si nu am vazut decat cateva creatii, pe langa asta, ai specificat mai sus ca ->

 

P.S: Nu conteaza cate posturi ai, si cate creatii ai , ci cum lucrezi si cat sunt de bune.. Va multumesc!

 

Ei bine, creatiile tale nu sunt bune, mie una nu imi place cum lucrezi. Cu tot cu pauzele tale, tot trebuia sa stii sa faci o redimensionare.

Exemplu, creatia ta de mai sus, in afara de o redimensionare prost facuta si un blur aruncat acolo + stroke, nu ai facut nimic.

 

Te astept cu o cerere cand o sa mai inveti una alta.

# Respins.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...