Jump to content

Cerere Designer Maluma | RESPINS


Maluma

Recommended Posts

Nume : Sebastian 
Nick : Maluma
Vârstă : 17
Motiv : Doresc sa ma perfectionez in ceea ce inseamna PhotoShop,sa-mi testez limitele
Adresa de contact :

Y!M : sebicote

Skype: cote.sebi

Steam: Maluma
Timp alocat forumului : Aloc destul de mult timp forumului mai ales ziua,dar uneori cand nu sunt la job si seara.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : Aproape o saptamana.

De ce te-am alege pe tine ? : Daca m-ati alege mi-ati da oportunitatea sa ma perfectionez in PS,sa ajut acolo unde este nevoie...cum ar fi la sectia de Cereri.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Nu doresc designer doar ca sa apara ca Maluma este designer si atat,vreau sa muncesc,sa arat de ce sunt capabil,sa ofer ajutorul celor ce isi doresc sa isi reimprospateze imaginile de avatar respectiv semnatura.

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/18939-portofoliu-maluma/#entry121661

Link to comment
Share on other sites

Ai de invatat mult . Axeaza-te pe noiile dimensiuni pentru avatar ( 150x300 ) . Descarca niste font-uri de pe dafont.com . Urmareste niste tutoriale despre blur, sharpen, gradients s.a.m.d . 

Alegerea fontului, pozitionarea textului pe stock . Lasa .gif-urile fiindca nu este cazul inca .

 

Contra pana data viitoare :) . Asculta sfaturiile oferite si vei da roade .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sunt convinsa ca te-ai ocupa de cereri, insa mai ai de invatat.

Axeaza-te pe redimensionare ca nu redimensionezi stock-ul cum trebuie + ceea ce a zis Minnie.

 

# Respins.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...