Jump to content

[Cerere Designer] A3r. | RESPINS


A3r

Recommended Posts

Nume : Marcel.
Nick : A3r
Vârstă : 18
Motiv : Sa ajut comunitatea , Si pentru a evolua mai mult.
Adresa de contact : ronaldo.marcel24@yahoo.com sau Facebook (doar in pm).
Timp alocat forumului : Aproape toata ziua.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : 1 an .

De ce te-am alege pe tine ? : Pentru a va ajuta , atat pe voi cat si pe membrii comunitati.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Sa ajut comunitatea, imi place foarte mult Photoshop-ul .

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/19245-portofoliu-a3r/

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Toti am inceput de jos,ai mici probleme la redimensionare foloseste shift+alt.

Despre blur nu am ce sa zic mai lucreaza putin la el.

Iar la text foloseste wendy 10 px none pentru textul secundar,si descarca-ti fonturi de pe dafont

Lasa deoparte efectele gif momentan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toti am inceput de jos,ai mici probleme la redimensionare foloseste shift+alt.

Despre blur nu am ce sa zic mai lucreaza putin la el.

Iar la text foloseste wendy 10 px none pentru textul secundar,si descarca-ti fonturi de pe dafont

Lasa deoparte efectele gif momentan.

 

Da stiu asta Revv, Nush ce am, Asta folosesc shift+alt , o sati arat .

Link to comment
Share on other sites

#Contra. Mai ai mult de invatat,inca nu esti gata ca sa faci parte din Design'eri.

Math nu vreau sa fac post-hunt dar fata de experienta ta sau a celor din design Nu sunteti mai buni cu mult ca mine, Toti va laudati cu cat de bine lucrati , sunt sigur ca asa ati fost si voi cand ati dat o cerere de Designer.

Imi cer scuze pentru acest reply.

Link to comment
Share on other sites

"Math nu vreau sa fac post-hunt dar fata de experienta ta sau a celor din design Nu sunteti mai buni cu mult ca mine, Toti va laudati cu cat de bine lucrati , sunt sigur ca asa ati fost si voi cand ati dat o cerere de Designer.

Imi cer scuze pentru acest reply"

 

#Daca tot esti asa bun ca Desinger ca noi toti poti sa-ti cauti alta comunitate unde sa fii desinger 

#Bafta , Contra

Edited by Parazitii
Link to comment
Share on other sites

Math nu vreau sa fac post-hunt dar fata de experienta ta sau a celor din design Nu sunteti mai buni cu mult ca mine, Toti va laudati cu cat de bine lucrati , sunt sigur ca asa ati fost si voi cand ati dat o cerere de Designer.

Imi cer scuze pentru acest reply.

Spunand asta te-ai bagat singur in "gura lupului" nu cred ca tii se va da o sansa asa ca eu iti zic sa mai lucrezi sa sa revii cu alta cerere,Contra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fiecare invatam din sfaturile date de catre cei mai " mari " iar tu trebuie doar sa asculti sfaturile celor care vor sa te ajute . 

Incearca niste tutoriale pentru incepatori, si i-ao cu incetul - redimensionare, stock, alegerea fontului, pozitionarea textului, blur, sharpen, gradient`s etc . 

 

Te asteptam cu o alta cerere atunci cand crezi ca ai invatat cele mentionate de catre colegii mei . 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...