Jump to content

Reclamatie klu


TeG!^ GooD

Recommended Posts

Numele tau:TeG!^ GooD


Numele reclamatului:klu


Motivul reclamatiei:ma face cocalar


Dovada (printscreen):1:58:51> "[Fondator]TeG!^ KenT": boss


<21:59:09> "Klu": esti cocalar?

<21:59:15> "[Fondator]TeG!^ KenT": ?

<21:59:21> "Klu": ce ma iei cu boss

<21:59:41> "[Fondator]TeG!^ KenT": vezi usor

<21:59:52> "Klu": dnd

<21:59:53> Chat partner has closed the conversation

<22:00:02> "[Fondator]TeG!^ KenT": cum eu am vb cu tn frumos nu ma lua tu cu tupeu

Link to comment
Share on other sites

=))) hahaha ma faci sa rad

De ce nu ai pus si aia de dinainte cand ma iei cu "boss", de acolo a si venit "esti cocalar?", defapt ai puso sus la Dovada =)))

Plus de asta conversatia a fost privata si nu vad ce legatura ar avea cu ts3-ul sau forumul

O sa il rog pe BlackPearl sa vina si el si sa spuna, ca doar si pe el il faci la fel.

Asa ca inainte sa reclami, sa ai macar putin tupeu in tine si sa pui toata convorbirea nu ce iti convine tie ;)

 

Un link pentru tine, sper sa iti fie de ajutor :)

https://dexonline.ro/definitie/boss

Edited by Klu
Link to comment
Share on other sites

Sincer unu la mana asta nu e motiv de reclamatie , doi la mana la fel ca si Klu nici mie nu imi place sa mi se zica "boss" sincer nu sunt sefu nimanui si cu atat mai putin "cocalar aka manelist" de obicei manelistii striga "boss" oricum nu inteleg unde ai vazut ca are tupeu avand in vedere doar ca ti-a pus o intrebare dupa care ti-a zis sa nu ii mai zici "boss" si dnd ( Do not disturb ) care nu cred ca ar fii ceva rau.

Eu unu personal nu vad asta motiv de reclamatie si cu atat mai putin ca reclamatul in cauza ar avea tupeu.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand a fost o intrebare, dar la cum scrii nu cred ca stii ce inseamna...

"<21:59:09> "Klu": esti cocalar?"

Vezi "?"..se numeste semn interogativ, de intrebare, nimeni nu te-a facut cocalar, ci ai fost intrebat daca esti.

Daca vrei lectii de limba Romana referitor la semne, punct, virgula, astept un PM (Personal Message) de la tine.

Edited by Klu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...