Jump to content

Cerere Designer SeNnZ | RESPINS


SeNnZ.

Recommended Posts

Nume : Vlad
Nick : SeNnZ
Vârstă : 16
Motiv : Ca ma pricep :-?
Adresa de contact : Y!M: zack_gfx  Skype: aschilean.vlad98
Timp alocat forumului : Ma, acum depinde de cereri.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  Aproximativ 1an

De ce te-am alege pe tine ? :  Ca sunt bun in photoshop :-?

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :   Deci, fiind designer primesc cereri/lucrari noi de facut, adica prin exercitiul acesta pot sa evoluez si sa devin mai bun :)

Experienta [ Creatii ]  : Portofoliu -> http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/21499-portofoliu-sennz/#entry137042

 

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa mai astepti ceva timp, sa ne mai prezinti si alte lucrari ( in portofoliul tau ) sa mai cunosti lumea pe aici, nu sa sari repede la grad . 

Majoritatea au facut asa, si-au facut cont, si-au deschis un portofoliu cu niste lucrari de nu stiu cat timp si au venit cu cerere de designer, la final i s-a oferit gradul de Designer insa n-a fost in stare sa raspunda macar la o cerere . Nu vreau sa-mi fac aceeasi impresie si despre tine, de-aceea spun CONTRA . 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa mai astepti ceva timp, sa ne mai prezinti si alte lucrari ( in portofoliul tau ) sa mai cunosti lumea pe aici, nu sa sari repede la grad . 

 

Majoritatea au facut asa, si-au facut cont, si-au deschis un portofoliu cu niste lucrari de nu stiu cat timp si au venit cu cerere de designer, la final i s-a oferit gradul de Designer insa n-a fost in stare sa raspunda macar la o cerere . Nu vreau sa-mi fac aceeasi impresie si despre tine, de-aceea spun CONTRA . 

#IDEM Minnie , mai stai nitel timp pe aici mai acomodeazate cu oameni , nu direct vrei grad ... si mai lucreaza la text pentru ca nu poti sa pui acelasi text la orice creeatie :)

Link to comment
Share on other sites

# Respins.

 

Ca sunt bun in PS?

Ca ma pricep?

 

Nici nu stiu daca ai zis-o in bataie de joc sau chiar esti serios.

In 31 ai pus niste creatii, pe urma pauza. Ceea ce ma face sa cred ca activitatea ta va fi exact ca cea care o ai la portofoliu.

5 posturi in 5 zile...daca o sa ai activitate si iti vei mai dori acest grad, te astept atunci cu inca o cerere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...