Jump to content

[Rezolvat] Demo : ^V*L*A*D>SiMpLu^


Minnie

Recommended Posts

☑ Nickname-ul playerului : ^V*L*A*D>SiMpLu^


☑ IP /SteamID player : 5.13.185.243


☑ Demo (link) / Screenshots (links) : CLICK


☑ Codul de care il suspectez : wall 


☑ Server-ul pe care a fost inregistrat : ROMANIA.RANGFORT.RO


☑ Am inregistrat demo-ul folosind STEAM / NON-STEAM : NON-STEAM


☑ Alte comentarii (faze suspecte, etc.) : in prima runda, cand " stia " ca respectivul player era in baza CT . Mai exact la sfarsitul rundei .


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Este wall , playerul joaca inteligent ( cel putin asa crede el ) , stie unde sunt playerii si evident apasa peretii fix unde trebuie si cand trebuie , stie si miscarea celui din baza CT fara ca macar sa-l vada , stie care player ajunge primul in raza lui de actiune si pozitioneaza tinta anticipat in locul in care ar trebui sa ajunga . Good work Minnie . 

 

 

L.E : Nu stiu de ce am impresia ca are si putin de norecoil/nospread , cand trage de sus inspre cutia rosie -13:02- .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Initial am fost de parere ca nu are nimic, dar totusi cred ca m-am pripit.

M-am uitat de vreo 3-4 ori la demo si acum mi-am schimbat parerea.

 

Ascunde bine wall-ul, faza potrivita fiind cea in care trage de la geam in cutii. El trage intai pe langa T 2-3 gloante dupa care trage in el.

La noi pe server mai este un demo , unde este mult mai evident atunci cand joaca cu awp.

 

Mai las topicul deschis pentru inca o parere.

 

Off topic: Minnie, inca nu ii da ban poate apuc sa-i dau "un pupic" pe server ca sa-mi rascumpar greseala facuta.

Edit: Pupic acordat ! :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

M-am uitat şi eu la demo de câteva ori, şi într-adevăr unele faze îl dau de gol.. pe scurt, sunt de aceeaşi părere, mai exact că jucătorul respectiv foloseşte wall.

 

Topic closed.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...