Jump to content

Cerere Designer Yonel | RESPINS


Guest Yonel

Recommended Posts

Nume :Ionel
Nick :Yonel
Vârstă :15
Motiv :Imi place sa ajut lumea cu avatare/semnaturi ^_^
Adresa de contact :nicu.nicu831@yahoo.com
Timp alocat forumului :Mai toata ziua.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : de 1 luna jumatate

De ce te-am alege pe tine ? : Pt ca eu zic ca pot ajuta comunitatea ^_^:D

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Pt ai ajuta pe cei care fac cerere de avatar/semnatura .

Experienta [ Creatii ] :Daca va plac creatiile mele :D

 

 

1kVpIDA.jpgOVEsWCA.gifnjyCpjC.jpgIXeGcGq.jpgTEqh10m.jpg   3EIwlnd.jpg G1iduoh.jpg  LtCDEwF.jpg                                                  150x300 9B3Su8x.gif  

 

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/22467-portofoliu-yonel/#entry144565

Edited by Yonel
Link to comment
Share on other sites

Ai de lucrat la blur, border, text, alegerea font-ului . Nu vad legatura acelor bordere pe care le-ai pus, sau macar daca mai scadeai din opacitate, dar asa, arata groaznic ..

 

# Contra . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ON:Contra,mai lucreaza la blur,creste sharphenu',descarcati fonturi,in mare parte mai ai de lucrat..

OFF:Pentru cei care au dat doar "contra",faceti parte din staff si ar trebui sa stiti,ca fiecare post trebuie argumentat,el trebuie sa stie de ce primeste contra,pentru a se  remedia pe viitor.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma dor ochii de la creatiile tale, fara suparare, nu o zic intr-un mod rautacios, ma refer strict la stroke-ul ala alb pe glow.

Lasa-l pe soft light sau scade din opacitate, insa exclus glow, nu pe stroke cel putin.

 

Nu te axa strict pe un font, 2, sunt pe net cu duzina, la redimensionare mai ai de lucrat si lasa efectele pe text.

 

# Respins..momentan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...