Jump to content

Prezentare Ghost


GHoSTV!

Recommended Posts

Nick-ul tău: GHoSTV!
Prenume: Cristian
Vârsta: 18
Locaţia: Bucuresti
Ocupaţie: Elev 
Jocul(rile) preferat(e): CS 1.6 , GO . Mai joc ocazional jocuri de pe steam OUTLAST, Alan Wake si lista poate continua.
Hobby-urile tale: Informatica , teraristica ( tot ce tine de serpi, tarantule, soparle si scorpioni de la manuire, la crestere ,etc ), patinajul, tatuajele, etc
Interese: Sa intru la o facultate si dupa cu dumnezeu inainte.
Descriere personala: Fizic: Scund, ochii albastri, nici bine facut nici slab, brunet. In rest sunt o fire amuzanta (sau asta cred eu cel putin), imi pastrez calmul (pana ma enervez), respect atat timp cat sunt respectat si vedem pe parcurs cum mai sunt ca v-am plictisit deja.
De unde ai aflat de Comunitatea Rangfort?: Stiu de mult de existenta ei dar nu am avut ocazia sa trec pe aici pana acum.
Numele prietenilor aflati în comunitate (dacă există): Momentan sunt nou. Probabil cunosc cateva persoane dar nu am stat sa ma uit printre nume inca. (Xuick, Ghost, Toxique, Toxic, ChrisJ, CeeCee. Cu numele astea am mai jucat daca ma stie cineva il salut cu cea mai mare placere)
O frază de sfârşit : 

1. Omul rupe iarba dar iarba rupe omul

2. Sunt o legenda in viata si in vis

3. "Sa nu mori fara sa vezi cat de minunat e sa ti-o tragi din dragoste" -> Gabriel Garcia Marquez 

 Daca mai vreti vorbe de duh lasati-mi un PM! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 

 

Pentru a evita spamul, topicurile de prezentări vor fi închise la o lună (30 de zile) de la deschidere. [ Topic Mult Prea Vechi ]!

Closed.

Sedere placuta si calduroasa alaturi de noi!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...