Jump to content

Cerere Plugin


Perception

Recommended Posts

Nume: Gag


Versiune: Una noua


Descriere detaliata: As vrea sa imi dati / faceti un gag ma "special", ce vreau sa zic prin special ? simplu .. sa nu existe motiv la 


acest plugin de gag, mai exact cand dau gag sa arate asa: [GaG] Adminul kidsss i-a dat gag jucatorului Ion pentru 8 minute.


si asa sa arate la auto-GaG: [Auto-GaG] Jucatorul Ion a luat gag automat pentru limbaj sau reclama.


Cand i se scoate gag-ul: [GaG] Adminul kidsss i-a scos gag-ul lui Ion.


Cand jucatorul cu gag iasa de pe server: [GaG Info] Jucatorul Ion a iesit de pe server [iP: 82.137.9.115] (doar ip , fara SteamID daca se poate , daca nu se poate nu-i bai).


 


Caut pluginul acesta cred ca mai bine de 2 luni, daca ma puteti ajuta v-as fi recunascator.


Multumesc si spor la plugin daca reusiti si aveti timp !


Link to comment
Share on other sites

Salut,
Multumesc ca ai postat in acest topic.
 
Acel plugin se numeste advanced_gag il am si eu ala, eu vreau sa arate exact cum am specificat mai sus, in plugin am vazut linia:

print( 0, "^x03[RangForT]^x01 ^x04%s:^x01 Gag jucatorului ^x04 %s^x01 pentru^x04 [%d]^x01 minut(e). Motiv:^x04 %s",get_pcvar_num( point ) == 2 ? name : "", namet, minutes, reason );

Daca te-ai fi uitat in sma-ul pluginului tiai fi dat seamana ca eu am cerut total opusul acestui plugin.

Edited by kidsss.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...