Jump to content

cerere moderator Will Smith. | RESPINS


Will Smith # RF

Recommended Posts

Nick : Will Smith. 
Vârstă : 15 
Motiv : pentru că vreau să fac acest lucru mai bine.
Adresa de contact : FB :- Zeko Bernaberdo 
Timp alocat forumului : 3-4 Ore pentru o zile. 

 

Ce sectiuni doresti sa moderezi? : Steam
De ce ai ales aceste sectiuni? : Pentre ca acolo am putin mai multa activitate.
De ce doresti sa moderezi în aceasta comunitate? : Pentru ca este o comunitate bine ingrijita.
Ai mai moderat pe IPB? : Mai mult categorii de servere. Am fost .
Ce întelegi prin "Post hunt"? Posturi facute fara rost sau pentru a aduna mai multe posturi.
Ce întelegi prin "Dublu post"? Doua posturi unu dupa altu postate de aceasi persoana.
Ce înseamna "Warez"? : Piraterie
Ce înseamna "NSFW"? : Not Safe For Work (18+)
Care este diferenta dintre post hunt si off-topic? :
Post Hunt - Posturi facute pentru a face un numar mai mare.
Off-Topic - Se discuta in afara unui subiect stabilit.
Ce planuri ai ca sa sporesti activitatea membrilor în sectiunile pe care doresti sa le moderezi ? : Voi incerca sa postez mai mult decat am postat pana acum, in folosul posesorilor de steam.
Ai citit regulamentul forumului ? : Da.
Edited by Will Smith
Link to comment
Share on other sites

Rog un Administrator sa se ocupe cu acest Player , Will tu intelegi ce inseamna Activitate timp de o Saptamina? , iar vii si cu o noua Cerere fara Rost degeaba faci ca nu vei fii acceptat , dupa cum gindesti, Ti sa spus ca ai nevoie sa faci Activitate timp de 1-2 Saptamini, pentru a accesa acest Grad, eu cred ca dupa Topic'urile care le faci dupa 1-2 zile ''CERERE DE MODERATOR'' nu vei mai fii acceptat , nu avem nevoie in Staff oameni Neseriosi ... !

Bafta, nici Cerintele nu le complectezi , tu faci Post Hunt , daca vei continua in halu asta cred ca vei lua Warn !  

 

P.S: #Contra !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Contra # seriously Man Read The Rules First. After your last request , you have to wait a week , Its Not The Administrators Duty To Say That And Also You And HaniBaL really do too much problems to each others wait and Make a New Request .........

 

Motiv Mai Sus

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...