Jump to content

[RF] - loudking Moderator . | RESPINS


loudking.

Recommended Posts

Nume : loudking.
Nick : loudking
Vârstă : 16 am sa fac peste 1 sapt .
Motiv : Vreau sa ajut comunitate si sa fim o comunitate cat mai prezentabila .
Adresa de contact : prk.chda@yahoo.com
Timp alocat forumului : 3-4 ore .

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Hobbies .
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca la astea doresc sa fac ceva si sa am activitate .
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca e o comunitate buna , si bine instruita si merita sa incerc .
Ai mai moderat pe IPB? Da . 
Ce înţelegi prin "Post hunt"? POST = Postare HUNT = Vanatoare , vanatoare de postari .
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Doua sau mai multe postari facute de un user , intr-un topic .
Ce înseamnă "Warez"? Este vorba de piraterie .
Ce înseamnă "NSFW"? No Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? POST HUNT = aceasta actiune o faci pentru a face un numar anumit de post-uri , dar printre ele se poate afla si cv bun . 

OFF-TOPIC : Te bagi intr-o discutie si spui ceva cu totul care nu are nici o treaba cu tema vorbita .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Joculete , multe postar atractive .
Ai citit regulamentul forumului ? Da .

Link to comment
Share on other sites

#Contra nerespectarea Regulament'urile la ''Sport'', ''Auto#Moto'' nu cred ca esti capabil de asa ceva, nici nu ai dat un ochi sa te uiti la Regulamentele care sunt puse la ''Sport'' - ''Auto#Moto'' ! mai ai de lucrat si te rog sa te uiti la Regulamentele care sunt puse acolo , nu faci Topc'uri din capu tau, fara sursa fara macar o poza !

 

EDIT: Si iar nu te'i uitat la Regulament'ul care ti-l cere , imi pare rau !

  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#Contra nerespectarea Regulament'urile la ''Sport'', ''Auto#Moto'' nu cred ca esti capabil de asa ceva, nici nu ai dat un ochi sa te uiti la Regulamentele care sunt puse la ''Sport'' - ''Auto#Moto'' ! mai ai de lucrat si te rog sa te uiti la Regulamentele care sunt puse acolo , nu faci Topc'uri din capu tau, fara sursa fara macar o poza !

 

EDIT: Si iar nu te'i uitat la Regulament'ul care ti-l cere , imi pare rau !

 

  • Minim 100 posturi pe forum.

 

Contra # Motiv mai sus

Link to comment
Share on other sites

Eu te cunosc pe tine personal esti un baiat de nota 10 in care puteti sa va puneti increderea,da pe alta parte nu indeplinesti conditiile..incepe-ti activitatea postand 1-2 topicuri pe zi la sectiunea pe care vrei sa o moderezi,apoi revin-o cu o cerere.

ct

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...