Jump to content

Cerere moderator | RESPINS


havana

Recommended Posts

Nume : Eduard-Andrei
Nick : JacKSoN
Vârstă : 15
Motiv: Zilnic, am timp sa verific forumul in totalitate.
Adresa de contact : junky_rf@yahoo.com
Timp alocat forumului : Cum am spus, zilnic verific forumul, iar daca intampin o problema, nu renunt pana nu o rezolv.

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Orice este liber, de preferat sectiunea STEAM.
De ce ai ales aceste sectiuni?: Deoarece am experienta in asa ceva si va pot tine la curent cu cele mai noi jocuri si noutati ale programului steam.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Deoarece este una dintre cele mai populare si organizate comunitati din tara si m-am atasat profesional de ea.
Ai mai moderat pe IPB?: Da.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Vanatoare de posturi, postare facuta doar pentru +1 la reputatie, postare anosta, fara rost.
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: 2 postari realizate de acelasi membru in intervalul de timp de 24h.
Ce înseamnă "Warez"?: Piraterie, adica site-uri care dauneaza cuiva, oricui. Comunitatea nostra nu incurajeaza asa ceva.
Ce înseamnă "NSFW"?: Not Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Post hunt, postare facuta aiurea, cum am mai spus, pentru +1, iar off-topic inseamna o postare, in cadrul unui topic, care nu are nicio legatura cu subiectul topicului respectiv
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi?: Eu, avand mult timp la dispozitie, le pot recomanda membrilor, jocuri noi, noi update-uri s.a.
Ai citit regulamentul forumului?: L-am citit cu mare atentie, si o sa il mai citesc.

Link to comment
Share on other sites

De aceea am ales-o, de maine o sa activez foarte mult acolo.

Baiatu tu nu de maine trebuie sa fi activ la sectiunea aleasa de tine.

 si sa fi de ceva timp activ. la sectiunea aleasa de tine fara [GRAD]..

Si dupa gradul vine de la sine ;)

deci de la mine ai  #Contra

Link to comment
Share on other sites

#Contra , poti face activitate si fara Culoare, faci niste Topic'uri necesare pe Sectiunea care ai nevoie , si apoi te asteptam ! si nu e nevoie sa faci Post aici , doar asteapta decizia, succes !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...