Jump to content

Galery foxy'


Lime

Recommended Posts

hey3k2i.jpg5GCXwiG.jpgDjE8zB1.jpgPKryUjz.jpg

AxDytyU.jpg-logo

4NXAOAf.jpgJkJai11.jpgv18z9YD.gif8II9nPH.gifEWHH1bE.gif

Nota* Precizez ca nu vreau comentari in acest portofoliu , daca va place sau va displace o anumita lucrare ma puteti felicita apasand pe butonul de Like in caz contrar cer inchiderea portofoliului !

Edited by Fox.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

34wwGWD.jpggbpRBzW.gif

Nota* Precizez ca nu vreau comentari in acest portofoliu , daca va place sau va displace o anumita lucrare ma puteti felicita apasand pe butonul de Like in caz contrar cer inchiderea portofoliului !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cereri: Avatars > stwOspe.jpg0TQKoXs.jpgTqb13tH.jpgfsehCH6.jpgLSg1uoD.jpg

Signatures > sWIY44F.jpgGce9CyF.jpgVbl63Hq.jpg

 

New > eALxuqR.jpg

 

Battle > WLZF0n1.jpgQNqALFh.jpg

 

Nota* Precizez ca nu vreau comentari in acest portofoliu , daca va place sau va displace o anumita lucrare ma puteti felicita apasand pe butonul de Like in caz contrar cer inchiderea portofoliului !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

nu sunt wow dar nici slabe..dar unele nush dc imi incanta privirea prin simplitatea lor..habar nu am..totusi la unele stockuri mai scade din blur lighter color sau screen in rest te descurci..vino cu ceva texturi indraznete asa cu flares,efecte etc :) kw

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mia bun blurul asta dar la unele prea deschis te dor ochii mai inchide cu curves nitel si imi place acel brush pe text pus mai inspre stanga   :D am sa vin si eu cu cateva :D

Da pai, am observat si eu ca la unele din ele am dat mare fail, poate nu am fost atent.. unele le-am facut si cand eram beat (nu ca ma laud!) si mai multe chestii :)) stii ce zic :P

Apropo, primele mele lucrari pe render XD

57BNvln.jpg 6clnjzg.jpg

A 2-a e naspa borderul si textul jtiu, csf ???? Aia e X_X

Edited by foxy'
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

La a doua ai pus prea mult blur pe c4d si pe texture iar render-ul nu este integrat in totalitate. Iar la prima textura de deasupra umarului nu da chiar bine. Pentru primele lucrari pe render este bine. Kw :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...