Jump to content
Sign in to follow this  
Lime

Galery foxy'

Recommended Posts

hey3k2i.jpg5GCXwiG.jpgDjE8zB1.jpgPKryUjz.jpg

AxDytyU.jpg-logo

4NXAOAf.jpgJkJai11.jpgv18z9YD.gif8II9nPH.gifEWHH1bE.gif

Nota* Precizez ca nu vreau comentari in acest portofoliu , daca va place sau va displace o anumita lucrare ma puteti felicita apasand pe butonul de Like in caz contrar cer inchiderea portofoliului !

Edited by Fox.
  • Like 6

34wwGWD.jpggbpRBzW.gif

Nota* Precizez ca nu vreau comentari in acest portofoliu , daca va place sau va displace o anumita lucrare ma puteti felicita apasand pe butonul de Like in caz contrar cer inchiderea portofoliului !

• Like 2

Lucrari frumoase. Continua tot asa ! 

Cereri: Avatars > stwOspe.jpg0TQKoXs.jpgTqb13tH.jpgfsehCH6.jpgLSg1uoD.jpg

Signatures > sWIY44F.jpgGce9CyF.jpgVbl63Hq.jpg

New > eALxuqR.jpg

Battle > WLZF0n1.jpgQNqALFh.jpg

• Like 1

sBvroID.gifo lucrare de cand am inceput eu sa lucrez in Ps , eram super begginer :)) Astept o parere sau doua :P

nu sunt wow dar nici slabe..dar unele nush dc imi incanta privirea prin simplitatea lor..habar nu am..totusi la unele stockuri mai scade din blur lighter color sau screen in rest te descurci..vino cu ceva texturi indraznete asa cu flares,efecte etc :) kw

• Like 1

9Dc7N3x.jpg hk79gDl.jpg VXLRm91.jpg nNPjZN0.jpg r4uO0yL.jpg

5MSgPyl.jpg 31FG88O.jpg poDaROT.jpg nxQ7lmj.jpg 8gF6soY.jpg

NTNj18u.jpg Qk2wl56.jpg

Edited by foxy'
  • Like 2

mia bun blurul asta dar la unele prea deschis te dor ochii mai inchide cu curves nitel si imi place acel brush pe text pus mai inspre stanga  :D am sa vin si eu cu cateva :D

• Like 1

mia bun blurul asta dar la unele prea deschis te dor ochii mai inchide cu curves nitel si imi place acel brush pe text pus mai inspre stanga   :D am sa vin si eu cu cateva :D

Da pai, am observat si eu ca la unele din ele am dat mare fail, poate nu am fost atent.. unele le-am facut si cand eram beat (nu ca ma laud!) si mai multe chestii :)) stii ce zic :P

Apropo, primele mele lucrari pe render XD

57BNvln.jpg 6clnjzg.jpg

A 2-a e naspa borderul si textul jtiu, csf ???? Aia e X_X

Edited by foxy'
  • Like 2

La a doua ai pus prea mult blur pe c4d si pe texture iar render-ul nu este integrat in totalitate. Iar la prima textura de deasupra umarului nu da chiar bine. Pentru primele lucrari pe render este bine. Kw :)

• Like 1

Hristu tin sa te corectez nu a pus prea mult blur pe c4d ala din cazua blurului lui deoarece asta chiar da bine pe rendere :D btw frumoasa ultima foxy :D

• Like 1

j5GGU16.jpg enaurj0.jpg RbrDTbL.jpg DOzjruk.jpg

2Ldf7a4.jpg

Edited by foxy'

mai inchis blurul la astea tip soare portret peisaj  si poti face tu stralucirea cu brush si mai mult sharpen la astea avatar la render sa nu mai pui kw :D

• Like 1

fc5ivKa.jpg kL7zqpR.jpg

N5Xwgwi.jpg

Spuneti ce nu va place sau ce va place, accept orice afirmatii !

Edited by foxy'

Textul la avatare nu imi place deloc le-ai ales aproape invers -.- gradientu ala mai inchis pe text la lime in rest la render imi place si text si pozitionare..kw

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...