Jump to content

Cerere Avatar Steam


Buhuu is HEREE

Recommended Posts

Avatar/Semnatura/Logo/Banner/etc :Avatar Steam
Tema pozei / Stock-ul dorit ( obligatoriu ) :De la 0
Text principal :
☆FraţiiCocăzel☆
Text secundar ( rangfort / www.rangfort.ro / nume server ) :CS:GO
Alte precizari :Succes

Dimensiuni avatar ( 150 x 250 SAU 150 x 300 ) :Nu le ştiu

Link to comment
Share on other sites

"De la 0" ce înseamnă ??? Dacă citești regulamentul o sa îți dai seama ca cererea nu îți va fi luata în considerare ..

 

PS : mai ai bad-boy-ul ala și wallhack-ul ?

Link to comment
Share on other sites

"De la 0" ce înseamnă ??? Dacă citești regulamentul o sa îți dai seama ca cererea nu îți va fi luata în considerare ..

 

PS : mai ai bad-boy-ul ala și wallhack-ul ?

Ai cumva voie sa postezi tu aici ?

PS : Nu nu mai am

Link to comment
Share on other sites

La cererea mea am dat un link cu 10000 de poze și am lăsat la imaginația designer-ului , la creativitatea lui , și am primit răspunsul : puteai sa alegi o poza , era mult mai ușor și ți se răspundea mai repede ....

 

 

Văzând cererea lui WhitePearl și văzând acolo ca a scris de la 0 m-am gândit : dacă eu le-am dat atâtea poze de unde sa aleagă și tot s-a găsit cineva sa reproșeze ca de ce nu am ales o poza ( ca voi nu aveți de unde sa știți ce îmi place mie), la el ca a spus de la o ce o sa zică. ...

 

Și tu acum vii și îmi dai warn pentru o chestie care nici voi nu știți ce vreți, unul va da 10000 de poza sa alegeți și voi sunteți în dilema , și altul va spune "de la 0" și deja știți ce sa faceți, ( nu mai aveți dilema aia cu : oare ce ii place ) eu unul sincer nu înțeleg. .

Link to comment
Share on other sites

De unde sti tu ca nu o sa ii fie luata in considerare? Raspunzi fara sa ai nici un drept (nu esti nici designer, nici staff), si pe langa mai si zici gresit.

Conceptul de la "0" inseamna ca designerul face de la background la text tot fara nici un stock , se  lasa la imaginatia designerului.Va bagati ca musca in lapte.

Nu ma deranja daca raspundeai cu o creatie( cam ceea ce se face pe aici, posturile=creatii), chiar apreciam.

 

Post-HUNTING-ul pentru mine e orice post facut pentru a strange cat mai multe posturi,postand orice, necontand daca are sau nu are legatura cu topicul, daca te priveste topicul, sau ai ceva cu care sa contribui la topic, doar postezi ca sa iti cresti numarul de posturi. Asta inseamnna post-hunting la mine.

 

xUMfxMj.png?1

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Post-HUNTING-ul pentru mine e orice post facut pentru a strange cat mai multe posturi,postand orice, necontand daca are sau nu are legatura cu topicul, daca te priveste topicul, sau ai ceva cu care sa contribui la topic, doar postezi ca sa iti cresti numarul de posturi. Asta inseamnna post-hunting la mine.

 

Înseamnă că sunt 2 opțiuni :

 

1. dacă pentru ceea ce crezi tu ca înseamnă post hunting trebuie sa se dea warn , atunci cam toți ar trebui sa primească warn

 

2. Ai înțeles total.greșit ideea de post hunt și nu ar trebuie sa se dea avertizare pentru asa ceva decât în cazul în care ceea ce spune respectivul nu are nici o legătură cu topic-ul în sine ( cred ca a 2-a varianta e mult mai plauzibila nu ? )

Edited by Julia
Tu nu ai legatura cu topicul. Daca tot ai citit regulamentul ala regula asta "- Au voie sa posteze DOAR Designerii si userul care a facut cererea." ai citit-o?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...