Jump to content

Cerere Moderator | ACCEPTAT


marvel_team

Recommended Posts

Nume : Marius
Nick : bRiCk-baZuka
Vârstă : 27
Motiv : Fara nici un fel de suparare dar de seciunea amxmodx nu se ocupa nimeni,ce-i acolo...jale,in fine.imi place foarte mult aici si mi-as dori sa fiu de folos
Adresa de contact : Y!M : maryus20042004@yahoo.com,Skype : marius.alexandru77
Timp alocat forumului : 3-4 ore /in cazul problemelor familiare in functie de timpul pana la solutionarea lor

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AmxModx / upload plugin ,Ajutor cereri resurse
De ce ai ales aceste sectiuni? Dupa cum v-am spus si in descriere,cred ca sectiunea respectiva merita mai multa atentie
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Imi place foarte mult aici,doresc sa fiu de ajutor
Ai mai moderat pe IPB? NU
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Vanatoare de posturi ? mai multe posturi creeate intr-un interval de timp scurt
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Postare Topic care deja exista
Ce înseamnă "Warez"? Distribuirea ilegala a unui continut protejat ?
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe for Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? :Post Hunt = Postari de dragul cresterii numarului de posturi,Off-Topic = Topic inchis ?Abaterea de la subiectul deschis din topicul respectiv
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?:Nu stiu,poate adaugarea de plugin-uri noi,doar asta este treaba mea
Ai citit regulamentul forumului ? Da 

 

Vreau sa precizez de la inceput ca n-am mai moderat pe nici un fel de forum deci experienta mea este limitata.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...