Jump to content

[Cerere Functie] Lord eXe | RESPINS


Lucifer Morningstar

Recommended Posts

Nume : Daniel B.
Nick :  Lord eXe
Vârstă : 17
Motiv : Păîmi place mult RangFort, e un forum populat și foarte misto , cred ca m- vedea în wa,alături de voi, dacă îmi puteți oferii oportunitatea să vă pot ajuta cu capacitatea, prin capacitate ma refer la cunostințe. 

Adresa de contact : Y!M relaxxl_cs@yahoo.com / skype exewtf daca n.

Timp alocat forumului : Păi vreo 5-6 ore zilnic

 

 

-Ce secţiuni doreşti să moderezi? @ Social

-De ce ai ales aceste sectiuni? #Pentru ca mi se pare ok. potrivite
-De ce doreşti să moderezi în această comunitate? #Imi place.
-Ai mai moderat pe IPB? #Normal.
-Ce înţelegi prin "Post hunt"? #PostHunt-ul este cand postezi de dragul de a face posturi
-Ce înţelegi prin "Dublu post"?  #Prin dublu-post se intelege postarea a 2 mesaje consecutive. Daca dupa postul tau a raspuns cel putin o persoana atunci daca postezi un alt mesaj acela nu va fii dublu post.
-Ce înseamnă "Warez"? #Termenul Warez este o deformare a cuvântului englez wares. De manierǎ generalǎ, un warez este distributia ilegalǎ a unui continut protejat, prin internet sau prin oricare alt mijloc informatic (CD, discheta etc.). 
Continuturile cele maipiratate sunt programele informatice, jocurile video, muzica si filmele
-Ce înseamnă "NSFW"? #NSFW – adică Not Safe For Work… pentru că dacă lucrezi în aceste momente în fața calculatorului într-un birou unde, pe deasupra, navigarea angajaților pe net nu e foarte bine privită de șef, riști să începi să visezi la vacanță pe o plajă tropicală, cu un cocktail în mână și cu burta pe soare, iar dacă ești bărbat, inevitabil...
-Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? #Off-topic este un topic / post facut fara sens adica bine intemeiat dar fara sens. si post hunt este un post facut de dragul postului. 
-Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Pai.. ince nu m-am gandit.. nu imi fac placu ca tiganu apoi sa nu il pot pune in aplicare. 
-Ai citit regulamentul forumului ? # Da si sunt perfect de acord cu el.

Link to comment
Share on other sites

Contra + ai design in alta parte.

# Doar membrii staff-ului au voie sa dea PRO sau CONTRA. Atunci cand votati , sunteti obligati sa va argumentati votul .# Doar administratorii au dreptul de a accepta sau respinge o cerere.# Administratorii forumului isi rezerva dreptul de a modifica / schimba oricand aceste conditii , implicit modelul.

 

P.s: he can hold both, and for the next time you will warned .

 

And so sorry for post-hunt!

Link to comment
Share on other sites

Contra + ai design in alta parte.

Nu ai voie sa iti dai cu parerea.

 

Hush daca te v-om gasi ca ai grad pe alta comunitate, vei avea remove de la administratorii.

#Contra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...